Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A (volt) párom semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (volt) párom semmit nem tesz meg, ha kérem rá. Miért?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy vallatom. Nem szoktam nyaggatni, jelenleg távkapcsolatban élünk, ő munkamániás (de ezt elfogadtam), nekem is zsúfolt ez az időszak. Ritkán találkozunk, szinte naponta beszélünk. Három hónapja nem találkoztunk. Olyan dolgokra szoktam megkérni, hogy hivjon fel (de soha nem mondom, hogy most..hanem amikor ideje van-nem szereti, ha munkaközben megzavarják-), vagy beszélgessen velem. És ilyenkor nem teszi. Lehet, ha nem mondanám, akkor önmagától felhivna v. beszélgetne velem.Általában, ha kérem, hogy hivjon, akkor nem reagál semmit az üzenetre, aztán megint megkérem, másnap, aztán próbálok viccesen közeliteni harmadnap, aztán harmadnap este feladom. Ő továbbra sem mond semmit, én meg azt hiszem, haragszik rám. Akkor irok, hogy haragszik-e, néha megirja, hogy nem, csak dolgozik, máskor meg nem is válaszol. Mit tegyek? Úgy elfáradtam lelkileg?

Amit még fontos tudni róla, hogy nagyon visszahúzódó ember, nehezen nyilik meg, maximalista..egy éve vagyunk együtt, nagyon lassan haladtunk, mostmár elértem, hogy bizzon bennem valamennyire. Tudom, hogy neki a munkája a legfontosabb, én mindig csak második helyen leszek, ezt elfogadom, mert vele akarok lenni, de néha elbizonytalanodom. És amikor mondom neki, akkor nem szól semmit. Ha találkozunk, minden oké, de szeptemberig még nem fogunk tudni. Más lány nem hiszem, hogy van, előttem nem volt sok évig barátnője, és nehezen nyilik meg. Persze, nem kizárt, de nagyon nehéz vele. Olyan nehéz, én úg szerettem volna rajta segiteni, és együtt boldogok legyünk, olyan sok mindent elnéztem neki és kitartottam mellette, de most már elfáradtam. Arra gondolok, hogy leszenek nekem is nehéz napjaim, és tőle csak munkahelyi tanácsot kapok, nem gyengédséget, mert ő nem olyan vagy nem ad nekem vagy nem tud, nem tudom.

24L


2016. júl. 28. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed észre, hogy ez már nem kapcsolat és ő kilépett?
2016. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Azért mert már VOLT párod?.... :P
2016. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy nagyon sokáig azt mondta, hogy nem szeretne kapcsolatot, mert sok a munkája, nem lenne ideje rám, és nem nagyon bizok a nőkben, egy korábbi élménye miatt. Aztán csak egyre többet találkoztunk, nem lett kimondva a dátum, ha x naptól kezdve vagyunk együtt.
2016. júl. 28. 16:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem szakitottunk, én gondolkodtam rajta a napokban, hogy feladom. Most még beszélünk ugyanúgy, mindenki elmondja, milyen volt a napja, viccelődünk,ilyesmik.. csak ha én kérem valamire, azt nem teszi meg.
2016. júl. 28. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú nem szeret téged, ideje lenne belátni és keresni valaki mást.
2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Nyugodtan lépj tovább.

Mi is távkapcsolatban vagyunk, de megoldjuk, hogy hetente találkozzunk és minden este beszélgetünk kb. egy órát telefonon, napközben meg ha gép előtt vagyunk Skype-on írogatunk: azaz tartjuk a kontaktust.

2016. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy akkor hagyjuk..nem akar elvesziteni. Ennyit mondott. Többet nem tudok kiszedni belőle, és nem is erőltetném. Talán határozatlan. Ez meg engem sem boldogit.
2016. júl. 28. 16:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarna elveszíteni, akkor tenne a kapcsolatotokért ... ez így elég szar duma. Inkább csak kényelmes, hogy vagy és nem kell tennie érted semmit, mert te próbálsz teperni.
2016. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha majd nem probalok teperni, akkor szerintetek simán hagy vagy elkezd ő teperni?
2016. júl. 28. 16:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat, semmit sem kapsz ettől a pasitól, csak könnyeket.
2016. júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!