Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Csábítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csábítsak vagy hagyjam hogy összejöjjenek?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom de csak barátom viszont nekem nagyon tetszik és össze akarok vele jönni igen de ő csak barátnak tekint és tudom hogy van kb. 3 lány aki össze akar vele jönni és neki 1 tetszik is.. így az a kérdésem hogy hagyjam hogy összejöjjenek vagy csábítsam el.. vagy mit csináljak?.. fontos lenne!
2010. ápr. 17. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mizujs veled kapcsolatban. Ha nemet mond, akkor se csüggedj.
2010. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd, neked nincs barátod, legalábbis nem mondtad. Szóval, nyugodtan ülj le vele és kérdezd meg őt, hogy mit érez irántad, lehetne e kettőtök közt több mint barátság. Ennyi.

Mit veszíthetsz semmit.

De ha nyersz akkor meg lehet hogy nagyon hamar boldog leszel.

De ha meg sem kérdezed akkor bánni fogod, hogy nem tetted meg. És ez később rosszabb lesz, ha már látod, hogy milyen vidáman együtt van a barátnőjével.

2010. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e komolyabb dolgot attól a lánytól aki tetszik neki.Csak lassan közelíts felé, neh megijjedjen, mert eddig csak bártok voltatok, vagyis még vagytok.Neh ezzel elrontsd a dolgot!
2010. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen de a fiú nagyon érdeklődik a lány iránt és nem annyira szeret vele beszelni.. viszont 1 éve szeretem mégsem mertem szólni, baráttal meg nem akarok semmit sem küldözgetni mert az óvoda + azok után hogy nézne rám

egyébként volt mar hogy az o barátai azt mondtak hogy jöjjünk össze o meg elpirult és ellenkezett

2010. ápr. 23. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet ő is érez hasonlókat irántad csak fél, ahogyan te is.Lehetséges h éppen ezért pirúlt bele a dologba, és ezért ellenkezett.

Tett már arra utaló jelet, hogy tetszel neki?

2010. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

szerintem faggasd ki!

beszélgessetek kettőtökről és ha ha jól alakul akkor lehet valami!

Ha meg nem jön be akkor meg még lehettek legjobb haverok

2010. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jézus vagyok és feltámadtam
2010. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj...és 1x ha a szerelem...kapcsolatok témánál vagytok...kérdezz rá h be e jössz neki...v mond meg h szereted...

Ha aztmondta h nem...akkor mond h csak vicceltél...

Nekem bejött...

És később többet beszélgettünk...hülyültünk...és ő kérdezte meg tőlem h lehetne e valami...

Szóval...

2010. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

igen.. tett

amikor elmentünk hármasban (én, ő, és a barátnőm).Nagyon beszeltek valamiról majd ő rászólt a barátnőmre és előre ment... Azt hittem hogy tetszem neki és ezert.. de a barátnőm nem mondott nekem semmit hogy mit beszéltek /viszont rájöttem hogy a neki is tetszik az a fiú/

2010. ápr. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!