Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti is melegített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is melegített tejszagúnak, tehénszagúnak érzitek a nőket? Nem kismamákra gondolok.

Figyelt kérdés

Más is van ezzel így?

Titeket mennyire zavar? Vagy nem zavar? Kifejezetten szeretitek érezni?

Tudok olyanról, aki azért lett meleg, mert nem bírta elviselni azt a szagot. Minden nőn érzi.


Köszönöm szépen, ha megtiszteltek a válaszaitokkal!



#nők #tejszagú #tehénszagú
2016. júl. 29. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2016. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem érzek semmit se, de a tehén húst nem szeretem, a tejét igen.
2016. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kleopátrán biztos érezném.... De nem... Sőt van hogy ruhában kiszaglintom a nunust... Aminek legkevésbbé sem hasonlít tejhez az illata.
2016. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dafuq...


Mi ez a kérdés? Egyedül a menstráló nőknek van valami számomra kellemetlen szaga, illetve még pár csaj van akiken érzek valami nagyon durva illatot (nem parfüm) ami vonzó, de így ennyi.


+ időseken az a tipikus "Agárdi Termálfürdő" szagot. De azt férfiakon is. Illetve alkesz embereken az a tipikus cigi-pia kocsma bűz.

2016. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Életemben nem hallottam még ilyesmiről.

Szabályosan öklendezek a tej illatától/szagától, szóval örülök, hogy nem érzem át a problémádat, soha az életben nem mehetnék nők közé :DD

2016. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Nőszaguk" van, vagy hogy mondjam. Talán a hormonok teszik. Tej még nem jutott eszembe róla. Érzékeny vagyok az illatokra. Ha csukott szemmel állok, és elmegy előttem egy ember, illatból lehet tudni, férfi vagy nő. Függetlenül attól, hogy frissen fürdött-e.
2016. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kefírre és csirkére jobban hasonlít. Nem tudom kivel találkoztál, akinek tehén szaga volt, részvétem :D Inkább "nőstényszag"-nak nevezném. Pont, ahogy van férfi illat/kanszag is.
2016. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Csak érdekelt, hogy mások is érzik-e ezt néhány emberen kívül. Nem egy ápolatlan nőről van szó, hanem minden példányról. Akár frissen fürdés után izzadtsággal kipárolgó szag. Vkit zavar, vkit nem.

Közületek senki nem tejhez, tehénhez hasonlította. A kefir közelített a leginkább. A nőszagba minden belefér. Ugyanaz a szag mindenkinek mást jelent, mindenki máshogy érzékeli, máshoz kapcsolja.


Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2016. júl. 29. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem tehén lepény.
2016. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!