Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom rávenni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom rávenni a barátomat, hogy leérettségizzen és másik munkát keressen?

Figyelt kérdés

A barátom és én távkapcsolatban élünk. Én még tanulok, és szeretném, hogy legalább egy okj-m legyen. Ami ugye plusz 1-2 év. De szeretnénk minél hamarabb összeköltözni. Nos a párom nem rendelkezik érettségivel, és szakmai tudással sem. Elvan a családi vállalkozásban. Vannak álmai, de a megvalósítás útjától fél. És el akar menekülni a jelenlegi munkájából, mert utálja, de fél, hogy nem lesz másik munkája és leég előttem. Egyre inkábn úgy tűnik, hogy beletörődik és nem akar ezen változtatni. Hogy tudnék neki segíteni?

Bármilyen tanácsot elfogadok, ha az nem negatív. Előre is köszönöm :D



2016. júl. 31. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Vannak azok a szexy fehérneműk... ha boldoggá teszed lelkileg, miért ne akarna neked megfelelni? Kivéve ha túl ellentétes az ő elveivel...

de nem hiszem

2016. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

A párod mindenféle végzettség nélkül tényleg nem fog sosem normális munkát találni.csak a család jóindulatán múlik most,hogy van munkája. ez hosszabb távon szerintem sem tartható.

én mindenképpen beszélnék vele,hogy most fiatal, még nem késő letennie valamilyen szakmát.

ha nem érti meg,akkor én nem biztos,hogy vele maradnék. nem túl szép így a kilátás a jövőbe. 8 általánossal gyári munkát kapna,hogyha kiteszik a családi vállalkozásból.vagy ha csődbe megy.

2016. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

okj val is gyári munkát fog kapni.. én hiányszakmát tanultam.. mégse vesznek fel gyakorlat hiánya miatt.. gyakorlatot se tudom megszerezni még ingyen sem, mert nem kockáztat senki...


témához visszatérve miért is baj, hogy a családi vállalkozásban tolja? Jobb lenne 4 műszakos szalagmunkán potom annyi összegért???


amúgy is ő fogja örökölni a családi vállalkozást, majd ha a szülei nem bírják vinni.


hihetetlen, hogy soha senki nem tudja értékelni a jót ami megadatott neki!

2016. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!