Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy rosszindulatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy rosszindulatú barátnő tönkre tudja tenni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
A barátnőm néhány hónapja összeismerkedett egy lánnyal akivel elég közeli barátságba kerültek, és hát az elmúlt időszakban el kezdett rohamosan romlani a kapcsolatunk. Egyre többször bánik bunkón, érzéketlenül vele, olyan dolgokat emleget a kapcsolatunkkal kapcsolatosan amiket azelőtt soha, lekiabál, kiakad meg ilyesmik. Az utóbbi hónapba szinte folyamatosan vele lógott. Ami megnehezítette az ügyet az az, hogy én ráadásul nem is voltam az elmúlt 3 hétben vele, mert hazautaztam. Így totális kontrollja alá kerül annak a nőszemélynek. Erről a nőszemélyről annyit kell tudni, hogy nemrég dobta a barátját aki megkérte a kezét, igent mondott neki, aztán végül mégis kidobta. Van egy olyan érzésem, hogy hülyeségekkel tömi a fejét, persze a barátnőm tagadja, de nem lehet véletlen ilyen változás. Szerintetek tönkretehet egy kapcsolatot egy rosszindulatú barátnő?
2016. aug. 2. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ez a kérdés a párkapcsolati problémák topicba való, nem a szerelembe.

amúgy tönkreteheti...

2016. aug. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Simán képes rá.

Barátnőd meg be is veszi. Gondolom neki sem valami jó a szociális kézsége, nemde?


26/F

2016. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd viselkedése teszi tönkre inkább a kapcsolatotokat. Rémes még olvasni is, hogy valaki ennyire befolyásolható lehet.
2016. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ajaj...de még mennyire. Egy nő mindig veszélyes, na de egy rosszindulatú nő, az már hatványozottan veszélyes
2016. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja a barátnőm nagyon befolyásolható. Ez a kis mocsok akivel most barátkozik, az pedig egy mindenkit utáló, mindenkiről rosszat mondó kis szemétség, ismerem a munkahelyről. Biztos orgazmusa van tőle, hogy lássa zátonyra futott a kapcsolatunk. Az egyetlen esélyem, hogy most otthagyja egy ideig mert elutazik és egy normális barátnővel fog időt tölteni. aki kedvel engem. Azt ki kell használnom, hogy helyrehozzak mindent, és kiiktassam ezt a kis szarost aki azon ügyködik, hogy tönkre tegye az életemet. Eszméletlenül dühös vagyok most.
2016. aug. 2. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább keresnék egy olyan barátnőt, aki nem figyel és legfőképp nem hallgat az ilyen idiótákra. Mennyire szerethet és tisztelhet az olyan, aki bunkó és érzéketlen veled, csak mert valaki más azt mondja neki, hogy te hülye vagy?
2016. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6


Szegény nagyon befolyásolható. De jó a lelke legbelül.

2016. aug. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!