Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszekednétek emiatt?

Figyelt kérdés
Párom épp esti műszakban dolgozott de az ottani munkatársa akivel összehaverkodott meghívta szülinapozni a haverja nem volt szolgálatban. Párom ittasan felhív engem éjjel 1kor (nem aludtam még későn szoktam lefeküdni) kb minden mondatomra az volt a válasza hogy "szeretlek" szóval nem lehetett vele érdemben kommunikálni akkor lecsesztem hogy milyen felelőtlen de ő azt mondta akkor épp nem ő volt szolgálatban hanem egy másik ember ő majd csak 2től következik mert be szokták osztani. Nincs kedvem veszekedni, azt mondta amúgy nem volt semmi gond reggelig nem is volt munka. Nem szokott ilyet csinálni sőt pont ő az aki elitéli az alkoholt meg az alkoholistákat erre tessék. Nagyon ki vagyok rá akadva! Ti mit mondanátok?
2016. aug. 8. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értelek az a probléma, hogy a munkaideje alatt berúgott. Igen, ezért én is mérges lennék, mivel emiatt azonnali hatállyal ki lehet rúgni őt, és ez egyáltalán nem poén, akkor sem ha nem bukott le. Biztos hogy elmondanám a páromnak, hogy ez iszonyú idétlen dolog volt tőle, nyugodtan igyon a barátja tiszteletére, de ne munkaidőben... Veszekedni nem akarnék emiatt, de mindenképp elmondanám azt, hogy csalódtam benne, hogy ennyire gyerekesen viselkedett.
2016. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emiatt veszekedni? Ugyanmár...
2016. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem veszekednék. Szülinap volt, berúgott, előfordul. Ártott valakinek? Nem. Rendszeres? Nem. Mondott bármi bántót? Nem. Akkor mégis miért kéne veszekednem?

Ha meg részegen felhív a barátnőm és azt mondogatja, hogy szeret, annak örülök. Inkább engem hívjon fel és mondogassa, minthogy máson lovagoljon. És a részeg ember őszinte...

2016. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!