Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékozzak a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak a barátomnak, ha nem szereti az ilyen csecsebecséket, mint pl. plüss akármi, meg ilyen szükségtelen kacatok?

Figyelt kérdés
2007. nov. 15. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nem szükségtelen kacatokat minek adni?? adj valami személyeset amiből érzi h szereted és h összetartoztok fénykéalbum rolatok hassonlok
2007. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem a fotoalbum is szukségtelen kacatok kozé sorolhato ebben az esetben. Tudom,mert az én párom is ilyen. Mult karácsonyra se tudtam emiatt venni neki semmit! igaz,o se nekem!ezért megegyeztunk,hogy veszunk egymásnak egyforma "alvós" pólót! így megoldodott a dolog:)egyutt választottuk,persze így nem volt meglepi...de az ajándékok helyett így egymásra koncentráltunk :)))
2007. nov. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ajándékutalványt, aztán azt vesz magának, amire szüksége van.
2007. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mire van szüksége. Azt vedd meg neki. Párom papucsot kap mikulásra mert szétszaggatta és karacsányra tollkészletet gravírozással mert az a munkájához kell.
2007. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Valami személyre szólót, aminek hasznát is veszi.

Pl. egy rólatok készült fotóval díszített bögrét.

Nézz itt körül: www.egyedimeglepi.hu

2009. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
nekem is ez a problémám... de kitaláltam azt h leírom azt a 100 dolgot amit szeretek benne.....pld a szemed mikor reggel kómásan rám nézel és tudom mennyire szeretsz....ilyenek..._:D bekereteztetem és mindig tudni fogjah mennyire fontos nekem:D
2010. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!