Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza (nagyon fontos)?

Figyelt kérdés
Másfél évet voltunk együtt. Nagyon jól kijöttünk minden téren de valahogy nekem mindig többet jelentett. Ebből voltak konfliktusunk és úgy döntött legyen a kapcsolatnak vége, de teljesen nem akar elveszíteni. Abban maradtunk 1 hónapja, hogy megmaradunk laza kapcsolatban kötöttség nélkül amolyan barátság extrákkal. Mert a szex nagyon jó volt mindkettőnknek és imádtunk együtt is lenni. Ez ok is én is beláttam h ez így működőképes. Aztán ment is egy darabig majd megismerkedett egy nővel pár nappal ezelőtt. A nő házas mégis akarja az exemet és ő is odavan érte. Engem nem zavar igazan, mert szabadok vagyunk ebben állapodtunk meg. Viszont amióta összejár vele kb 2* találkoztak, már rám nem kíváncsi. Lemondja a találkozónkat miatta, és el akar dobni magától. Mondta h ő se úgy tervezte mert velem akart lenni de ez a nő felforgatott mindent én viszont nem tudom elfogadni h egy hirtelen fellángolás miatt kizár az életéből. Tudom h ő is szeret velem lenni és én is ragaszkodom hozzá. Mégis miért csinálja ezt? Totál össze van zavarodva mondta, de hogy lehetséges hogy alig pár nap ismeretség után fontosabb legyen neki a másik mint minden ami én voltam vagyok vagy lehetnék. Valaki adjon okos tanácsot mert már nem értek semmit. Azt mondta nem akar egy ideig velem találkozni és örüljek h nem örökre szól a búcsú. Nem lehet h már hozzá akar hű lenni ilyen rövid idő alatt nem alakulhat ki érzelem nem? Akkor miért nem akar már engem? Attól félnek h beköpöm a nőt a férjének pedig sose tennék ilyet a nő rossz hatással van rá nagyon és ki akarja sajátítani. Én féltem őt h veszélyes úton halad. Mit tehetnek még? Köszönöm
2016. aug. 9. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagyis, nem tudod elfogadni, hogy más nő talán még többet tud nyújtani neki mint te. Már mint szexbe.
2016. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell neki az új dolog, mert az izgalmasabb, mint amit már megszokott. Itt nem tudsz mit tenni. Ha tovább keresed, és nyaggatod, akkor csak még jobban fog nőni a szakadék köztetek, és menekülőre fogja majd.
2016. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Tudtommal még nem szexeltek. Az zavar h eldob engem minden szinten egy félig idegen nő miatt. Azt hittem ennél fontosabb vagyok a számára mert ezt hitette el velem.
2016. aug. 9. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te kis naiv...

Azért kerültél egy polccal lejjebb, mert a másik nő már akkor is képben volt, csak nem kötötte az orrodra. Nehogy azt hidd, hogy két találkozó után alakultak ki benne ezek az érzelmek.

Csak gondolta, addig is van hova ürítenie, amíg a másik nővel csak alakulnak a dolgok, és ha esetleg ott nem alakul ki semmi, még mindig ott maradsz TE, aki lelkesen visszafogadod.


Most az van, hogy már fülig belezúgott, és mérget vehetsz rá, hogy szexelnek is. De az egyértelmű, hogy őt szereti, téged meg már nem.


Pontosan azt használja ki, hogy te jobban szereted, és tudja, hogy a lábát is törölheti beléd, azt is meg fogod köszönni. Mert hogy jelenleg is ezt csinálja.


A legjobb tanács, amit ilyenkor adni lehet, hogy dobd ki a pasit a bús pi.csába, és örülj neki, hogy a búcsú örökre szól, és van benned annyi tartás, hogy te mondod ki a végső szót!

Ebből már más nem lesz, csak néha téged ér a megtiszteltetés, hogy ha tele a zacskója, akkor a fa.szát beléd veri. Durva voltam? Az a durva, hogy konkrétan erről van szó, és te meg hagyod.


Ettől függetlenül maga az ötlet nem rossz, hogy a csajt felnyomd a férjénél, főleg ha van is rá bizonyítékod, és egész pontosan tudod, hogy mikor és hol lesznek, hogy esetleg szeretné beverni a srác pof.áját, akkor meg tudja tenni.

Egyből kiderülne, hogy a férjezett cafkának mennyire fontos a te drága expasid. :D Hidd el, legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység. Az után lenne szép a képébe vágni, hogy bocs, de nálam is zárt kapukat találsz, nekem te már nem kellesz. :D


De ha nem vagy az a bosszúálló típus, akkor egyszerűen növessz gerincet, és ne hagyd, hogy egy pasi ennyire kihasználjon. Lehet, hogy szereted, és lehet, hogy fájni fog, de azt nem mondhatod, hogy most maradéktalanul boldog vagy.

Ne legyél már ennyire lábtörlő, mert így az életben nem fogsz találni olyan pasit, aki megbecsül.

Miért is kéne megbecsülni egy zsebkendőt, amibe beleélvez?! Aztán eldobja.


Ha te ennél többre nem tartod magad, mástól se várd, hogy megbecsüljön.

2016. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Uritoedeny voltal, de mar arra se kellesz neki. Egyertelmu, hogy a no elcsavarta a fejet. Itt mar nem rugsz labdaba.

Bezzeg az itteni rendes sracoknak meg nincs baratnojuk!

2016. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm. Ezt kellett hallanom!
2016. aug. 9. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj és átveszem;)
2016. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!