Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hastáncos lányok nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hastáncos lányok nárcisztikusak?

Figyelt kérdés

azt gondolnám, milyen jó ha egy lány hastáncol... nemrég kettővel is találkoztam, ilyen nyilatkozataik voltak:


1. : "szeretek tömegnek előadni, de nem szoktam a pasimnak táncolni kettesben"?


?? mi?


2. : "magamnak táncolok csak, pasimnak vagy tömegnek sohasem"


?? elnézést, hogy mi a f...sz?


megértem, hogy idegeneknek nem, de a tulajdon pasitoknak sem? Nemár... vagy ezt csak a magatok szórakoztatására csináljátok?


2016. aug. 10. 22:51
 1/9 Inessential ***** válasza:
Ezt most gondold át...
2016. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont önbizalomhiányosak.

Ennek a táncnak az a marketingje, hogy a kövér lányoknak áll jól, így hirdetik a tanfolyamokat, és voltam pár ilyen bemutatón, oh te jó ég! Rendben van, hogy legyen csípője, amit rázhat, de ez nem jelenti azt, hogy egy elfolyósodó tehénnek kell lennie. De önbizalomépítő tréningnek éppen megteszi.

A húgom is táncol, elég jól csinálja, bár ő nem folyik szét, de nincs is valami jó alakja. Viszont szerintem nagyon jót tett az önbecsülésének.

2016. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök szívesen járnék valami tánctanfolyamra, akár hastáncra. A pasimnak viszont sose táncolnék, vagy kínos lenne, vagy 5 másodperc után átmenne hülyéskedésbe :D

A saját szórakoztatásomra csinálnám :)

2016. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 cukilányka 0.0 ***** válasza:

pitypangisztikusak


20L

2016. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

na, pont erre gondoltam, amit a 3. írt. Nem igaz, hogy nem jó kifejezetten egy pasinak tartogatni/csinálni mindezt, előadni ezt a "titkos" éneteket...


miért menne át hülyeségbe? Nálam max. 5 másodperc után röpülnél be az ágyamba, az történne... nagyon örülnék ilyennek. Ilyennek, hogy valaki csak nekem csinál ilyet - vagy ti nők sem erre vágytok, hogy egy rosszfiú csak nektek legyen jó??

2016. aug. 10. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A neten láttam pár éve, hogy egy külföldi fickó is azt nyilatkozta , hogy saját örömére rúdtáncozik otthon. Nincs ebben semmi különös szerintem.
2016. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mért lennének nárcisztikusak? És nem mindegyik husi, lásd Shakira. Valószínűleg otthon ő sem koncertezik, meg hastáncol, azt a tömegnek csinálja. Az előadás, otthon pedig ő is csak hétköznapi ember, aki egy jó vacsorára és nyugalomra vágyik. Mért lenne evidens, hogy egy edző otthon is sportoljon állandóan, egy sztriptíztáncos otthon is lejtsen, egy popsztár sem koncertezik otthon a férjénel/feleségének, otthon ember maszk nélkül, ott nem a hivatását űzi. Ez nem nárcizmus. Az előadás, színház, hobbi a képességeket megmutatja, de fárasztó a nap minden órájában csinálni....Ha hastáncos barátnőd lesz nézd meg előadáson, eleget készül rá, de otthon ugyanazt ne akard, más energiát generál egy show sokak előtt, mint otthon koreográfia és tanár nélkül szerencsétlenkedni....
2016. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"miért menne át hülyeségbe?"

Mert ismerem a párom, és utánozni kezdene, és táncolna velem, aztán kornyikálni kezdenénk :D

2016. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább exhibicionisták.
2016. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!