Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel ismerkedési fázisban vagyunk. Ő szerintem már többet érez. Eddig csak 2-szer talälkoztunk. De én még nem érzek iránta semmit sem. Nem vagyok belé szerelmes. Csak tetszik.Ez változhat még?

Úgy gondoltam adok egy esélyt a dolognak. Veletek volt már ilyen?


2016. aug. 13. 10:42
 1/4 fru_ ***** válasza:
Hogy nem vagy szerelmes 2 találkozó után az nem csoda, ha szó szerint semmit se (érdeklődét, szimpátiát) nem érzel iránta, akkor még várj 1-2 alkalmat, aztán annyi.
2016. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 találkozás után én is csak szimpátiát éreznék, nem kell leírni az illetőt, ha nem taszító.
2016. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy 2 találkozó után még nem estem bele egy addig még gyakorlatilag vadidegen valakibe?


Mióta kinőttem a kiskamasz korból, azóta csak ilyen volt.

2016. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változhat persze! Főleg az együtt töltött minőségi idő, és az élmények, együtt megélt dolgok hatására. Úgyhogy hajrá! :-) Az tök normális, h 2 találkozunk után nem érzel szerelmet. Az lenne gáz, ha azt éreznéd!
2016. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!