Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de vonzódom másokhoz is?

Figyelt kérdés

Egész jó párkapcsolatban vagyok, bár problémák és nehézségek folyton vannak, amint vége az egyiknek jön a másik. És azon kaptam magam kb. 2 hónapja hogy jól esik más lányokkal beszélgetni, és van olyan lány aki tetszik is, és ez kölcsonös ahogy a jelekből láttam.

Szeretem és tisztelem a párom, soha nem bántanám és aláznám meg azzal hogy mással kezdek. Ugyanakkor nem érzem teljesen jól magam a kapcsolatban. Beszélgettünk már a gondokról de nem oldott meg sok mindent.


2016. aug. 15. 14:27
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

No, a tisztelet akkor hiányzik, mert ha meglenne, nem másoknál keresnéd a vígaszt.


Egyszerűen keresed a logikus, legegyszerűbb lépést, ami a szakítás.

2016. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Akkor Te valamivel össze kevered a szeretetet.... Ha szereted a barátnődet, akkor nem vonzódsz másokhoz. Picit sem! Akkor csak Ő létezik neked. És mivel nálad nem ez a helyzet, ezért valami nem stimmel. Gondold ezt át alaposan!
2016. aug. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el, keress mást. Vonzódás nélkül nincs párkapcsolat. Lehet unod is már. Szerintem szakíts vele. Ha már eljutottál idáig, hogy ezt ide is kiírod, akkor már ott valami nincs rendben, és ezt te is tudod. Előbb-utóbb úgy is az lenne a vége, hogy szakítasz vele. Mióta vagytok együtt?
2016. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vannak kétségeim, igen, de nem akarok fájdalmat okozni. Egyébként 10,5 hónapja.
2016. aug. 15. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

"Vannak kétségeim, igen, de nem akarok fájdalmat okozni."


1. Egy parkapcsolatot be kell fejezni ha te mar nem erzel iranta semmit, vagy nem vonzodsz hozza, vagy akarmilyen problema all fenn. Ilyenkor nem kell ezzel foglalkozni, hogy en most nem akarom megbantani, stb, mert ez nem errol szol. Ha nem szereted mar, unod, akkor nincs mit tenni. Biztosan felfogja majd, hogy te mar nem akarsz tole semmit.


2. Az nagyobb fajdalom lenne neki, ha megcsalnad vagy rajonne erre, hogy te mar nem vonzodsz hozza, vagy mar nem is szereted/unod. Jobb lesz neked es neki is ha szakitasz vele.


Mondd meg neki, hogy te mar nem vagy szerelmes bele csak szeretettel szereted es ugy erzed, hogy nem akarsz mar kapcsolatban lenni vele. Ennyi. Biztos megerti majd. Es te is megkonnyebbulsz, szabad leszel, azt csinalsz amit akarsz. Es ot sem csaltad meg, stb.

2016. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélned vele, hogy mehet-e a nyílt kapcsolat. Aztán ha nem, akkor felesleges barátnőzni. Szakítsatok :/
2016. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!