Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az isten nyavaja van a mostani fiatalokkal?

Figyelt kérdés
Mi történt az emberekkel ? 30-évvel ezelött voltam fiatal, de akkor nem volt probléma az ismerkedéssel. Lakótelepen laktam, minden nap, minden este lent voltunk, összegyűltünk, dumáltunk, közösen elmentünk moziba, diszkóba, vagy csak a parkba. Párok alakultak, szétmentek, új párok lettek, zajlott az élet. Most meg száz kérdésben azt olvasom, hogy huszonéves emberek sírnak magányosan, összetőrve, kilátástalannak érezve az életüket, mert nincs kapcsolatuk. De hátmost is vannak lakótelepek, emberekkel, fiatalokkal. Emeljék fel a feneküket a gép elől, szervezzenek esti találkozót, kirándulásokat. Hiszen a mai fiatalok saját magukat zárják be a lakásba, és mindent a neten próbálnak megoldani, ismerkedni. Az én időmben is voltak alacsony férfiak, duci lányok, előnytelen külsejű emberek, mégis párt találtak maguknak.
2016. aug. 15. 14:35
1 2 3
 1/30 Gotland ***** válasza:
75%

Kedvencem ez a "mai fiatalok" szlogen.

Szerinted régebben nem voltak ilyen problémák?

Azt szokták mondani, hogy nem a világ lett rosszabb, vagy hülyébb, hanem a hírszolgáltatás lett jobb.

2016. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
52%
Nézz körül,hogy mennyi fiatal basztergálja a telefont séta közben,vagy zenét hallgat suliba menet közben.Így hogy lehet bárkit is megszólítani?Meg ma már egyre több inger éri az embert és a legtöbb híradás szerint a tettes olyan ember,akiben az áldozat nagyon megbízott,akár egy gyerekkori barát.Mit fog fel az ember?Hogy szó szerint senkiben nem bízhat meg.A másik indok az,hogy az amerikanizálódásnak hála megnőttek az igények először a férfiak körében,utána még jobban befolyt a feminizmus és sok nőnek olyan igényei vannak,hogy te körberöhögnéd.
2016. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%
Neked nem kell mondani tudod magadtól is azt, hogy pont a tizen és a buszon éves korosztály az, akiknek mindenkinél nagyobb problémájuk van. Ha bármi sérelem éri öket máris öngyilkosok akarnak lenni és hisztiznek mint egy ovis. Lázadnak a világ ellen, lázadnak mert azt hiszik ők többet tudnak mindenről annál is aki bölcsebb, idősebb náluk. Unatkoznak és nem tudnak önmagukkal mit kezdeni. Tisztelet a kivételnek mielött bárki kiírná válasznak, hogy ő nem ilyen.
2016. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Gotland ***** válasza:
47%

ma 14:48


Igen, de gonoszak és rosszak a nők. Már csak azt nem értem, hogyha ennyire tökéletesek vagyunk, mi férfiak, akkor hogy a viharba nem vagy még meleg? - Nem kellene a csúnya lányok miatt szenvedned.


Az amerikanizálódásos szövegeden pedig nevetnem kell.

2016. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

A szokások is megváltoztak. Amikor én voltam tízen éves 10 éve, még ez "együtt jöttünk, együtt megyünk" elv volt érvényben, tehát az együtt bulizás nem azt jelentette, hogy együtt lementünk valahová, pár szót beszéltünk, majd mindenki ment amerre látott, van akit nem is látsz a bulin többé.

Amúgy meg hol ismerkedjen egy nem sex kapcsolatot kereső ember?

Az utcán nem szólít le senki, mindenki frusztrált, ideges vagy kütyün lóg

A bulihelyek túl hangosak, hogy meg tudd ismerni a másikat, ráadásul tele van ovissal. Onnan csak szobára akar mindenki felvinni valakit

Már barátokkal is kész kínszenvedés bármit összehozni, mert mindenki rohan.

Szerintem amúgy az emberek hajszolják bele saját magukat ebbe a kapkodó, rohanó életstílusba. Nekem speciel mindenre van időm, nem szervezek rá programot programra.

2016. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is a mai generációnak sokkal nehezebb mert megváltoztak az igények és teljesen más ingerek érik a fiatalokat


a mai gyerekek elvannak foglalva magukkal és az önimadatukkal, gondolok itt a selfikre is a facebookra, abban a közegben élnek és probálják lemérni magukat hogy mennyit is érnek, mert a mai társadalom a pénzről es a hirnév hajhászatáról szól, és a minél nagyobb sikerekről másképp nem vagy ember


a mai gyrekek számára mást jelent a szeretet és a barátság fogalma, mig én az utcában barátkoztam a mai gyerek az interneten, mig mi egymással egymás tarsaságaban, ölelésében játszottunk, ök ezt virtuálisan teszik,


az ember fejlődésében sokat számitanak az emberi kontaktusok, azért van az hogy a mai fiatal nem kezeli jól az ilyen ügyeit,

a masik hogy mindenki a tökéletest keresi, ami nincs, és mindig a legjobbra vágyik, ez is nagy hibája a társadalmunknak, ezért van az a sok szakitás és sérülés aztán bezárkózás

2016. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy neked nem volt gond az ismerkedés, de sokaknak meg igen. Ez a mai fiatalok meg eléggé avittas szöveg , olyan mint a 3,60as kenyér visszasírása.
2016. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%
akkor még nem mosta ki a média az emberek agyát ! nem vártak el lehetetlen dolgokat mint most. meg akkor nem volt a nőknek listájuk ha nem vígan el volt a kőműves Józsi a takarító Erzsivel és vígan nevelték a 2- 3 gyereket
2016. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
Rosszul látod kérdező... régen is pontosan ugyanígy megvoltak az ilyen emberek, csak akkor nem volt felület, ahol nyavalyoghattak az ilyen aszociális szorongók. Itt könnyen megtehetik, anonim az oldal.
2016. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Gotland ***** válasza:
38%

ma 15:10


Lehet valaki többet akar annál, hogy mindennap zsíros kenyeret adjon annak a két-három gyermeknek.


Csípem amikor a szocializmusban nevelkedett ember 2016-ban megtalálja a számítógépen a bekapcsológombot és elkezdi azt a hülyeséget okádni, ami már 1987-ben is ciki volt.

2016. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!