Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mikor és miért? 21/l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor és miért? 21/l

Figyelt kérdés

Főleg azok válaszát várnám, akik az első komoly kapcsolatukban élték meg ezt. Persze mindenki megírhatja a saját tapasztalatát. Első kapcsolat esetén írjátok oda légyszi, hogy "első kapcsolat", illetve azt mindegyik esetben, hogy milyen neműek vagyok és hány évesek. Köszönöm!


A kérdésem: Mikor jött elő az nálatok (első) komoly kapcsolatban (avagy sokadik), hogy mást is kívántok, mással is lennétek a párotokon kívül??? Nem arra gondolok, hogy egy pillanatra végigmértetek mást, hanem konkrétan szeretkeztetek volna mással.


2016. aug. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, soha... Nem véletlenül voltam akkor azzal akivel, mert szerelmes voltam. Aki szerelmes az szerintem mást nem kíván meg...
2016. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja 1. voltam 22/L
2016. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Sosem volt ilyen velem, eléggé lojális típus vagyok.

26/F

2016. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval #1-es és #3-as ti az egyik véglet vagytok látom, ahogy én is. Így eddig nem lettünk okosabbak, hisz a 'miértje' a dolognak nem derült ki.
2016. aug. 18. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek a miértje? H valaki miért kíván meg más valakit? Egyszerű: mert nem szerelmes, kizárásos alapon :)
2016. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En eleget eltem az elso kapcsolatom elott. Es szerelmes vagyok a baratomba, nem jut eszembe massal a szex.
2016. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
A férfiaknál teljesen normális, hogy megkívánnak más nőket. Persze ezt általában nem osztják meg a párjukkal. Emiatt viszont csak akkor érdemes aggódni, ha ténylegesen közelednek más nőkhöz és le is feküdnek velük.
2016. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meg leszek kövezve, de én már gondoltam erre.

Ő nem az a habitusú ember, akivel meg tudom élni, amire vágyok.

Ez az első komoly kapcsolatom, ahol már eljutottam a szexig.

Ettől függetlenül sosem csalnám meg! Teljesen más amit gondolok, és amit valójában teszek.


Nincs is illető a fejemben, akire gondolok, de nem is akarok.

Lényegében egy fantom, akinek se konkrét arca, se konkrét testalkata nincs. Igen, elég morbid tudom.


Nem tartom olyan fontosnak a szexet, hogy emiatt szakítsak vele.

24L

2016. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem fordult elő ilyen, mikor kapcsolatban voltam. A párom mindig tökéletesen kielégítette minden igényemet.
2016. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első komoly kapcsolatomban volt ilyen és végül engedtem is neki. Persze nem csaltam meg a párom arra sosem lennék képes, de a szex sosem volt jó vele a végén már csak azért feküdtem le vele, mert tudtam, hogy nem lennék túl jó barátnő, ha mindig elutasítanám azzal, hogy nincs hozzá kedvem. Akkor rájöttem, hogy ez számomra elég nagy megalkuvás és nem tudok erre hosszú távon alapozni. Persze végül csúnyán pofára estem talán meg is érdemeltem, de azért vannak a hibák, hogy az ember tanuljon belőle :)

22/L

2016. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!