Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátotok egy másik lánnyal költözne össze?

Figyelt kérdés

Egyetemre járunk mindketten, de nincs lehetőségünk együtt lakni. Az ő anyja viszont ismer egy lányt, aki szintén egyetemre megy idén, és ő is albérletet keres.

Soha nem csalt meg, szeret, régóta együtt vagyunk, nincs semmi probléma, de mégiscsak egy másik lánnyal költözne egy albérletbe. Nem tudom mit kéne szólnom hozzá.


2016. aug. 27. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bucsut inthetsz a baratodnak.
2016. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zavarna, de bízom a páromban, szóval belenyugodnék, amíg nem sikerül más megoldást találni.
2016. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszene. Ti miért nem tudtok együtt lakni?
2016. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel inkább oldjátok meg az együtt lakást.. vagy pasival cuccoljon össze.
2016. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozhetsz te oda?
2016. aug. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
legalább nem neked kell mosni a sz-ros gatyáját
2016. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nézném ölbe tett kézzel.

Tudtára adnám a barátomnak, hogy nem tetszik a helyzet.

2016. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt pasi lakótársam, nincs benne semmi, köszöntünk egymásnak, ha épp összefutottunk a folyosón, és ennyi. Nem tudom mi a gond ezzel.

De ti miért nem tudtok összeköltözni?

2016. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!