Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, eltudnátok képzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, eltudnátok képzelni tartósabb kapcsolatot egy olyan személlyel, aki az átlagtól kisebb mérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a nők nem a farokméret alapján keresnek párt, másrészt ha felbukkan egy tökéletes pasi, aki tényleg minden igénynek megfelel, de az első aktus során kiderül, hogy a pasinak kicsi a szerszáma, akkor a nő nem fogja kidobni.
2016. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

#1


Na ja inkább kohol valami vádat a férfi ellen mintha az ő hibája lenne és "semmi köze ehhez" és olyan banális indokkal reppen a csávó, mint "túl sokszor eszik zsemlét kifli helyett, ez undorító"

2016. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy az #1! Írja! Nem ezen múlik. !! A másik pedig, hogy Gyks átlag vagy sima.. !? :D amúgy, a 16 alatti a másik a legjobb..


Privit nee! :)

2016. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert akinek átlagon aluli az 30 körülre már elég rendesen frusztrálódott, tehát a mérete hatott a személyiségfejlődésére is, és nem jó irányba.
2016. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.


19 evesen volt egy pasim akinek mikropenisze volt (orvosi definico, nezz utana) konkretan SEMMIT nem lehetett csinalni vele, kb akkora volt mint a kisujjam, ez nala frusztraciot okozott es nalam is. Negy honapig tartott.


Egyebkent nem tudom mi az atlag, a mikropeniszes sracot leszamitva a legkisebb meret amibe beleutkoztem az 13 centi volt, de bakker eletem legjobb szexualis elmenye volt:-))))Szoval nem ezen mulik, nem ez alapjan valasztok part, de kizart h egy mikropeniszes sraccal egyutt legyek.

2016. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, mert szűk és rövid a hüvelyem, így egy kisebb is tud fájni, hiába vagyok felizgulva...


Egyébként a kevés önbizalom ezerszer rosszabb, szerintem. Exemnek nagy frka volt (szr volt vele a szex, mert hiába vigyáztunk, sokszor fájt), de önbizalma kb. alig, amit azzal kompenzált, hogy egy idő után én voltam a szralak, aki túl magasra nőtt.


Azóta voltam együtt kisebb péniszűvel - a szex sokkal kellemesebb volt, nem a méhszájamat dugta -, de őt is frusztrálta, hogy alacsonyabb nálam, így az első "ugye nem fogsz magas sarkút hordani"-kérdésre kidobtam.


Szóval nekem a farokméret nem lényeg, de az biztos, hogy SOHA nem fogok 170cm-nél kisebb pasikkal kezdeni.

2016. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy nem ez alapján keres valaki párt magának, viszont a szex hozzátartozik (része) egy párkapcsolatnak, és ha az egyik fél nem tudja, a másik igényeit teljesen kielégíteni, akkor annak szakítás, vagy megcsalás lesz a vége. Nem mikropéniszről van szó. Noha a hossza csak 13cm. Ezt még el is tudnám fogadni, de nagyon vékony, a kapható óvszerek mind nagyok, idővel lejönnek. Frusztrációm ugyan nincs, és az élet egyéb területein simán boldogulok. Egyedül az ismerkedésnél nincs valami nagy önbizalmam e miatt.

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

2016. aug. 28. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Nem csak az 170 alattiak közt vannak 0 önbizalmasok... Én 185 és 190 között vagyok valahol, de mindig "alacsonyítani" akarnak mások. De mindegy is, ha jellememhez passzoló személyiségem lenne akkor lennék 140, 30 kg, szürke haj és fakó bőr... És láthatatlan tudnék lenni...

2016. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!