Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már a sokadik randi volt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a sokadik randi volt, de még mindig zavarban vagyok, nem tudom önmagamat adni. Nektek ez baj lenne?

Figyelt kérdés

Amíg nincs kimondva, hogy egyutt vagyunk, addig nem tudok midnenfele apro csepro dolgot elmondani es aak ugy beszelni. Mindig gondolkodom mit kene mondani, kerdezni. Be vagyok feszulve teljesen. Ugy erzem unalmas vagyok. Ha eszembe jut valami jo sztori, azt elmeselem persze, nem vagyom teljesen kuka, de ugy nem dol belolem a szo...sot inkabb o hozza a temakat, o beszel mindenfelerol en meg csak hallgatom, ha tudom kommentalom (e ritkan tudok ertelmeset hozzafuzni..legalabbis ugy erzem). Annyira nem ilyen vagyok a barataimmal. Felek, ezert nem akar majd osszejonni velem.


Ti hogy vagytok ezzel?


2016. szept. 2. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibakert, eleg rossz a telom.
2016. szept. 2. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
2x 4 cent whiskey előtte! Persze utána fogmosás vagy rágó, ne bűzölögj a piától, mert az se vonzó. Nekem régen bejött.
2016. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Parszor csinaltam, tenyleg nem a legrosszabb megoldas, de sajnos engem neha mar a pia sem lazit le
2016. szept. 2. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért görcsölsz rá ennyire erre az egészre. Randinak nem az idegeskedésről meg a stresszelésről kellene szólnia.
2016. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát kosz a segitseget :/ szted direkt nem lazulok el ? :/ tudom, h ennek nem igy kene lennie. De igy van, nem tudok mit tenni
2016. szept. 2. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ezzel baj. de azért mondd el a pasinak,hogy amúgy nyitottabb, beszédesebb szoktál lenni a barátaiddal,csak most kicsit izgulsz még. egyáltalán nem gáz,szerintem aranyosnak is találja majd.

amikor összejöttem a párommal,vagyis csak ismerkedtünk akkor én is ilyen voltam. kellett egy kis idő,mire fel tudtam oldódni.:) de hát istenem,ő is izgult

2016. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!