Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha minden jó a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha minden jó a 2 hónapos párkapcsolatomban, sokat nevetünk, szeretjük egymást, sokat kirándulunk, egy húron pendülünk, de az egyik legfontosabb, a szex nem megy, mert nem áll fel nekem, pedig kívánom, ő pedig enged ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Tehát nem áll fel, vagy csak félig. Szex nincs is így. Vélhetően szorongok, ennyire szép párom még sosem volt. Képtelen vagyok ellazulni sem, bármit is teszek. ég a jól bevált potencianövelők sem érnek semmit, annyira elnyomja a stressz. Félek, hogy elveszítem. Ezer pasi van oda érte. Kézzel-nyelvvel jó a dolog, de nem az igazi.
2016. szept. 2. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Akkor stresszoldó kell: fű vagy pálinka. Ha ez sem használ, szexológus.
2016. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korotok? Neked voltak már szexkapcsolataid? Elözöleg kudarcélményeid?
2016. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem működik köztetek a kémia, ha nem áll fel neked rendesen és már többször is megpróbáltátok. Előfordul.
2016. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne szorongj, minden normális ember ugyanezt érzi, hogy "ennyire szép párom még sose volt". Nekem se (60F).

Ő mit tesz a merevedés érdekében?

A pálinkát módjával, a füvet sehogy nem ajánlanám, meg hát, hogy ő elviseli-e?

2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Az én barátom ugyanez volt, háromszor is befulladt neki, kiakadtam valahol, de próbáltam nem mutatni, mert nagyon szenvedett... aztán egyszer becsíptünk egy este (tényleg csak annyi, nem részegség) amikor mögéje léptem amikor pisilt, és végzett, nem fogtam meg, csak a hasa alját, meg ott mellette, akkor nagyon akartam csinálni. Addigra már nem volt szerintem bennünk semmi, csak az este hangulata magával ragadott, nem voltunk feszültek, ugye én is nyúlkáltam, és így sikerült, sőt... azóta se volt soha gond.

Egyébként egy őszinte beszélgetésünk is volt közben, amiről kiderült, hogy kicsinek tartja a sajátját, de megnyugtattam, hogy baromság (tényleg az, mármint baromság, nem tudom honnan vette).

Na, hát annyira "kicsi", hogy azóta is gyakorlatilag bárhogy el tudok menni vele, ami azelőtt sose sikerült, azt hittem, képes sem vagyok rá, őt pedig persze még jobban felvillanyozta ez. Szóval másnak is sikerült legyőznie a stresszt, csak fel kell oldani a gátlásokat akár beszélgetéssel, akár így, bár én most erre nem javasolnék emiatt piát, nekünk is véletlen alakult így, mire akció volt, két órával koncert vége után, semmi sem érződött, csak a jó hangulat maradt.

2016. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
29 vagyok. Volt mar ilyen regebben. Tonkrevert a lany lelkileg.
2016. szept. 2. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátommal olyan volt,bárhol voltunk egyfolytában állt neki és rámmászott volna. Aztán mire az ágy közelébe kerültünk elillant. VIszont neki egy betegsége volt,herevisszérsérve..azelőtt én sem hallottam róla,gondolhatod mennyire lefagytam mikor mondta és hát műteni is kellett ezzel nem is egyszer. Legutóbb pár hete,szóval szerintem egy urulógust is keress fel biztos ami biztos.
2016. szept. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!