Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a viselkedésért a volt párom ( egyáltalán lehet annak mondani) Válaszokat mindenktől szivesen fogadok. Kicsit hosszú lesz de lent olvasátok el. Szerintettek mi lenne a helyes? Vagy mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Addott egy lassan 4.5 éves kapcsolat a lány ( 20) a fiú (25) A lánynak ez az első kapcsolat minden téren. Heves kapcsolat volt minden téren volt benne rengetteg veszekedés/verekedés. Non Stop együtt töltüttünk minden időt . Ehez kapcsolódott az ő részéről egy erős féltékenység is Se facebook sehova nem lehetett nélküle mennie a fiúnak. A fiú munkája egyáltalán nem volt kötött szal akkor csinálta amikor akarta. Fiúnak ( nekem) rengetteg haverom és barátom van. Neki nem volt senki max 1 -2 bnő de az is hol volt hol nem volt. Az ő ismerősei egyáltalán nem kedveltek engem. Szakittounk kb márciúsba akkor egy 2-3 hétig egyáltalán nem találkoztunk ő keresett de nem engedtem neki . Utána elkezdtünk beszélgetni telefonon találkozgatni is . Történt párszor testi kapcsolat ( sex) de majdnem heti rendszereségel van orrál és más dolog. VISZONT sok olyan dolog van az ő részére ami most bizonytalanná tesz engem azt mondta egyszer mikor ittunk hogy nem tudja hogy mikor de újra kezdjük mert biztos pont vagyok az életébe. FOLYAMATOSAN hangoztatja hogy nincs senkije nem ismerkedik nem pasizik Viszont ezt nem hiszem mert van hogy esténként felhiv pl 8kor és legközelebb max 11kor 12kor vagy másnap reggel jelentkezik. Jah és hozzá teszem hogy napközbe általában 1-2 óránként beszélünk telefonon. Ti szerintettek hova lehet ezt tenni? mi lenne a helyes? vagy mit kellene csinálni ? Valameik nap felmenttem facebookra és teljesen kiakadt hogy én már NŐZÖK keresek mást hogy gondolom stbstb. Hova teszitek ezt a viselkedést? vagy Mit kellene tenni?

2016. szept. 3. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a nő egy pszichopata. Oké párszor megdugtad, de hagyd. Ezek után ezt se. Bár ha szereted amiket csinál akkor hajrá. Én a helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele.


30N

2016. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
Egyet kell értsek #1essel, csak a nő megnevezést módosítanám kislányra.
2016. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!