Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csodálkoznak, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak, ha az ember ilyen eset után érzéketlen lesz?

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm (tényleg nem rólam van szó), akinek a tudomására jutott, hogy arra az időre, amikor szakítottak a barátjával (pár napra), megcsalta egy csajjal, azóta is kommunikálnak egymással.

Fb üzenetekből derült ki.

A fiú úgy néz ki csak szórakozott ezzel a lánnyal és nemsokára dobni fogja.

Ennek a lánynak ez a fiú volt az első, és komolynak is gondolta az egész kapcsolatot, de a fiú már az elejétől fogva nem.

Nagyon sajnálom szegény lányt, teljesen hülyére lett véve és ki lett használva.

Nem lepődnék meg, ha a szakítás után a lány teljesen érzéketlenné válna és nem viszonyulna már úgy a fiúkhoz, mint ezelőtt.


Miért csodálkoznak azon az emberek, ha a kihasznált fiú/lány bunkó és szemét, érzéketlen lesz ezek után?

Miért nem lehet tiszta lapokkal játszani és megmondani, ha valami nem frankó? Miért kell megcsalni a másikat?

Miért kell a másik érzéseivel játszani?

(Megkedveltem azt a lányt és ezért bosszant fel ennyire ez a történet.)


2016. szept. 4. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"arra az időre, amikor szakítottak a barátjával (pár napra), megcsalta " -ilyen nincs.

Szakítás után, hogy csalná meg?


Ki tudja milyen lesz a lány?

Csalódott, az biztos, de hogy érzéketlen is?

2016. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem csalta meg, mindegy hogyan fogalmazunk.

Ha a pasi tudta, hogy nem komoly a szakítás, mert vissza fogja magát kuncsorogni a lányhoz, akkor miért kellett meghúznia egy másik csajt.

Miért nem bírnak a fiúk ennyire a farkukkal?

2016. szept. 4. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet ilyen.


Senki sincs érzelmileg védelem alatt.


Egy út van, hogy megemészti a bánatát és feláll. Ezektől a történésektől megedződik és tanul, bővíti az ember ismeretét, önismeretét és újra kezdi.

2016. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek szakítás után nincs megcsalás. Innentől kezdve nincs is igazából kérdés a kérdésedben.
2016. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha most minden ember, akit megcsaltak érzéketlenné válna, akkor szted milyen lenne a világ? az, h egy adott ember átverte, attól még van egy csomó, aki talán nem fogja, óvatosabb lesz, megismeri a másikat stb sablon szöveg ezentúl.
2016. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
mert egy idióta pitsa az aki eleve jogtalanul akad ki ezen a másik meg h emiatt más rendes férfiak szívnak majd
2016. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, én nem állítottam teljes bizonyossággal, hogy ilyenné fog válni, ez csupán az én szubjektív véleményem.


Ilyenkor is persze a lány a hibás, hogy a pasi félrekúr, ugye?

Nem baj, hogy játszadozik a lánnyal még hülyére is veszi.

Nem tudom teljes pontossággal, hogy mi hogyan történt, de az a lány akkor sem ezt érdemelné.

Ja és arról a lányról mondható el a legkevésbé, hogy pi_csa!

2016. szept. 4. 16:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Szakítottak, elvileg nincs oka felháborodnia, persze rosszul esni rosszul eshet neki a dolog, de az már inkább az egójáról szólna, semmint a másikkal való bizalomra, hiszen a srác nem csapta be.

Tegyük fel, mindezzel együtt van egy nagy veszteségérzete, amit fel kell dolgoznia, másképp nem tud tovább lépni. Az én kérdésem inkább az, hogy miért ne tudná feldolgozni? Miért lenne jó neki tovább cipelnie a haragját? Ezen kívül mennyire lenne korrekt, ha másokra, akik sosem ártottak neki, rávetíti a csalódottságát, amit ez az egy srác okozott neki? Ha érzelmileg nem is, de ésszel legalább felérhetné, hogy azért, mert egy valakire haragszik, az nem azt jelenti, hogy mindenki másra is kéne.

2016. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

'Ilyenkor is persze a lány a hibás, hogy a pasi félrekúr, ugye?'


Fogd már fel azzal a gyenge elméddel, hogy nem k*rt félre, mivel szakítottak. Persze, hogy a lány a hibás, szakítás után nehogy már számon kérje rajtam, hogy mit csinálok. Onnantól köze nincs hozzá.

2016. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!