Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehet így jövője a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet így jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Mindketten 20 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt. Az ismerősök, rokonok gyakran mondogatják, hogy egymás mellett fogunk megöregedni, zsák a foltját, stb, ami mindig nagyon jól esik, hisz én is egy biztos, stabil kapcsolatnak érzem a miénket. Kinőttem már a "jajj úgyérzem ő a nagy ő" rózsaszín ködös áradozásból, de egyszerűen úgyérzem tényleg tökéletes számomra. Kiegészítjük egymást, segítjük egymást a tanulmányokban illetve a hétköznapokban, és sosem volt még egy komolyabb veszekedésünk sem. A kisebb gubancokat is megtudtuk oldani egy nagy beszélgetéssel vagy max egy kisebb vitával, szóval egyelőre tényleg semmi olyan nincs a kapcsolatunkban ami miatt feltehetném ezt a kérdést. Ekkor jön persze a DE... pár hónapja már nem igazán kívánom őt. Nem tudom miért! A lángoló szerelem elmúlt, ez tény, de hihetetlenül szeretem így is, és nem cserélném senkire! Egyszerűen nem tudom mi történt. Régen szinte naponta szeretkeztünk, most meg hetente, kéthetente egyszer és akkor is "rá kell vennem magam". Hihetetlenül rosszul érzem magamat emiatt. Próbáltunk ki új dolgokat, próbáltunk változtatni, új pózok, szexi ruha, új helyszínek, de igazán semmi nem hozott újra lázba. Nem tudom mit tehetnék! Van így esélye egy kapcsolatnak? Voltatok már hasonló helyzetben? Mit tennétek a helyemben?
2010. ápr. 21. 21:13
 1/1 anonim válasza:

Én teljesen ugyanilyen helyzetben vagyok, kb 1 éve. Mi 3 éve vagyunk együtt, 20 éves vagyok ő pedig 24. Igaz, hogy nem kívánom már vele a szexet és elég ritkán csináljuk (az utóbbi pár hétben már javult a helyzet), de attól még nagyon szeretem, ragaszkodok hozzá és nekem ő az igazi. Tehát igen, a mi kapcsolatunknak van jövője, mert ezt leszámítva tökéletes. Azt pedig neked kell tudnod, hogy veletek mi a helyzet. Itt a tavasz, menjetek el kettesben sétálni, kirándulni, csináljatok kettesben olyan programokat, amik közelebb hoznak titeket egymáshoz, nekünk ez segít. Csináljatok pl. olyat, hogy egész nap emberek között vagytok (mozi, vásárlás, városnézés stb) ahol a többi ember miatt csak max. csók történhet, esetleg simogatás. Estére talán kívánni fogod, éppen azért, mert napközben semmi nem lehetett.

És gondolj csak bele: talán találnál valakit, akivel a testi vágy hosszú évek után is megmaradna, de mivel senki sem tökéletes, vele más dolgok mennének rosszul. És az sokkal fontosabb, hogy egy imádnivaló és megbízható társad legyen akire mindig számíthatsz és a legjobbat hozza ki belőled, mint hogy legyen valaki akivel jókat szexelsz de nem jöttök ki olyan jól esetleg nem értitek meg egymást és sokat vitakoztok.

2010. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!