Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok már attól ha a férjem végre 1x itthon van akkor iszik. Ezzel alapvetően nem lenne gondom ha nem butára inná magát és utána majdcsak habzó szájjal félholtam kifeküdne.

Nem tudom mi a megoldás. 2 kicsi gyerek van. Nagyon elkényelmesedett ugymond mert tudok vezetni majdnem megcsinálok mindent a ház körül kivéve a nagyon férfias munkákat pl favágás. Elegem van. Elmondtam már szépen , csúnyán, nem törődve vele, sirva, tényleg minden hogyan. De semmi változtás csak az igérgetés. Hónapok óta fontolgatom elmegyek tőle egy kis időre hogy tényleg érezze elég a stilusából.


2016. szept. 5. 17:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Léhyszi ne irjatok gonosz dolgokat igy is elég pocsékul vagyok. Nem hiányzik több. Normális megoldás ötelek ha vannak megköszönöm!
2016. szept. 5. 17:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Pakolj össze magadnak és a gyerekeknek és menj el pár hétre, de persze neki azt mondd, hogy ennyi volt, vége.
2016. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged, hagyd el őt egy kis időre. Ez lehet felnyitja a szemét és rájön, hogy nélküled milyen szürke az élete. Semmiféle beszéd nem használ neki és nem is úgy tűnik, mint aki nagyon meg akarna változni.

De készülj fel, hogy nem változik meg ezek után sem és akkor végleges megoldást kell találnod a picikkel.

2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el tőle egy kis időre a gyerekekkel. Ha ettől észhez tér, akkor van remény. Ha nem, akkor ennyi.
2016. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Költözz el tőle egy időre, de ne mondd neki, hogy ez csak ideiglenes, mert akkor nem lesz meg a dolog hatása és nem fogja komolyan venni!

Rá kell ijeszteni kicsit.

2016. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon fáj hogy ezen kell gondolkodnom. De megteszem. Minden nap az jut eszembe elmegyünk. Szomorú vagyok. Azon gondolkodom hogy mikor megy dolgozni akkor tiszta mire haza ér elmegyünk. Tudni fogja miért. Nem kell magyaráznom neki semmit
2016. szept. 5. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy írták, menj egy baráthoz, vagy szülőkhöz, vagy ha van pénzed messzebbre.
2016. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem mehetek messzebre annyira a doki néni és a védőnő miatt. A családom nem tud semmit mert sosem égettem le előtük. Nagyon szeretik de nyilván ha beállitanék pl papámhoz ahol hely lenne mindünknek muszáj lenne beszélnem. De az lesz. Még kell egy utolsó lökés hogy megtegyem. Egyszer bekattan az agyam és tiszta fejjel megyünk el. Nem méregből.
2016. szept. 5. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Lépj le próbaképpen kicsit! Hátha utána észbekap, és megváltozik.

Nekem a feleségem volt hasonló, de ott más gond volt nem az ital. Ő sajnos nem tudott megváltozni, így el kellett hagynom...

2016. szept. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!