Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Help pls Válaszokat Sürgösen!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help pls Válaszokat Sürgösen!? (LENT)

Figyelt kérdés
A Barátnőm nálunk lakik mivel a szülei meghaltak :'( Eddig ugy volt hogy egy másik szobában aludt és sokszor hallotam sirást,zokogást.Mostmár pár napja velem alszik.Nem tudom mit csináljak amikor sír mindig simogatni szoktam és nyugtatni ez naggyábol bevállik de sajnos igy nagyon szomorú.Nem tudnák valami ojat csinálni amivel kicsit felviditanám ? :/. Nemet Kort és komoly választ kérek és nem azt hogy 12 éves fiu ne aludjon lány mellet.Előre is köszönöM! (12/F)
2010. ápr. 21. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg vigasztalni, beszélgessetek, emlékek elevenítése.... De remélem semmi egyéb nem jutott eszedbe
2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz csinálni, amit csinálsz is, hogy mellette vagy. Ez nagy törés neki, de majd idővel könnyebb lesz.
2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*felelevenítése
2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem elég részletes. mikor haltak meg a szülei?? hány éves? lehet hogy egy szpichológussal kéne beszélgetnie. 18L
2010. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így is rendesek vagytok vele, nagyon mást nem tudsz csinálni. Egy év kell legalább.
2010. ápr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szegeny. mindenkepp tarts ki mellette.
2010. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rendes ez is amit teszel most vele :) legyél mellette segits neki és beszélges vele és probáld meg hogy másról dumáltok mert ha mindig a halálról akkor az nem jó ha ö felhozza a témát akkor beszélj vele arról és vigasztald :S én ennyit tudok mondani és részvétem a lányak :S 13/F
2010. ápr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kategória: Szerelem, szex > Párkapcsolatok


Esetleg a csládi témába talán jobban ment volna nem?


Ha az együtt alvás miatt raktad ide, ne félj, hogy ez olyan felnőttes meg minden..meghaltak a szülei, krízis, lehet drogozni kezdenék egy szó mint száz, ennyit tehetsz kb, hogy vígasztalod, persze ezt korosztályodnál fogva nem tudod hatásosan, de nem a Te hibád.

2010. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég, ha átöleled, hogy érezze, hogy nincs egyedül. Ha valakit ekkora tragédia ér, nem hinném, hogy szívesen beszélget.


20F

2010. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23:51


szerintem ez eleg nagy lokest adott neki a erzelmi fejlodesben ne ird le mert csak 12...

bar valoban nagyon fiatal de szerintem nagyon rendes azok alapjan amiket megtudtam rolad

kerdezonek meg: sokat nemtudsz tenni nagyjabol a lenyeget mar leirtak itt

amugy PSZiholgus szerintem total nem 12evesnek valo inkabb legyen veled meg gondolom csaladoddal is joban van ha hozzatok koltozott szoval ottvan a helye es nem vmi idegennel

2010. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!