Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja leszünk együtt. Párom 24 éves én 19. Páromnak van egy cége én tanulok még. Párom állandóan dolgozik ill. a családjával van együtt, mi ritkán találkozunk és már napról napra kevesebbet is beszélünk. Probálok megértő lenni hisz sok dolga van de totálisan elhanyagol és ez nagyon bánt. Mikor még nem jöttünk össze jóval többet beszéltünk és találkoztunk de most már nem. Én úgy érzem hogy egyáltalán nem vagyok neki fontos de nekem ő az. Nagyon ragaszkodom hozzá és azt se tudom hogy ez normális e. Nekem nem volt még kapcsolatom és kétségbe vagyok esve. Talán megcsalna? De rákérdeztem és tagadta. Én csak szeretettre vágyok. Már megbeszéltük és mondta hogy igyekszik változtatni ezen és többet foglalkozni velem. De ez tartott egy napig.

2016. szept. 6. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként találkoztok? Hány órát dolgozik? Későn ér haza este?
2016. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Korlátlan munkaideje van mivel ő a cég tulajdonosa így sokat dolgozik nagyon.

Kapcsolat elején heti 2x most meg 2 hete lesz hogy nem találkoztunk.

2016. szept. 6. 16:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Na de hétvégén is dolgozik? Két hete nem láttátok egymást? Ez nem párkapcsolat. Munkamániás a párod, vagy rád unt, esetleg van valakije.
2016. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!