Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire fel kaptam?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap beszelunk a parommal a neten keresztul. Van, h kisebb nagyobb szunetekkel a napban, este a legtobbet. Ma a fejemhez kaptam a semmibol, mert valamit kerdeztem,hosszu ideje nem valaszolt ra es irtam h minden oke?, h en mennyit foglalkozok vele es ez faraszto mar neki... h nincs 1 szabad perce sem meg hasonli mert mindig velem kell torodnie... mikozben ez nem igaz, en el vagyok nelkule, nem varom el h nekem irjon... olyan hirtelen ramzuditotta ezeket, h kopni nyelni nem tudtam, de vegtelenul rosszul esett... aztan mar olyanokkal jott h mert ertem mennyi mindent megtesz es magara egy 15 perce sincs (sosem mondtam neki h ha valahova elakart menni h ne menjen, vagy h ne jatszon a gepen a jatekaval)... Ez teljesen ugy jott le nekem, mintha felrona nekem ezeket a dolgokat... Olyan szomoru vagyok es tenyleg nem tudom, h mit csinaltam rosszul :( sajnalom, h nincsenek ekezetek de ez igy gyorsabb volt!
2016. szept. 6. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mostantól ne keresd,ne írj,ne hívd!
2016. szept. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne is torodj vele hisz o bantott meg es ha te ugy erzed hogy nemvagy hibas ahogy az elottem levo irta ne hivd ne keresd ha akar majd o keres.
2016. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ezentul biztosan, mert h en ra nem irok meg csak annyit se h h vagy az tuti... ejjel is olyan almaim voltak ettol h az valami borzaszto... 15 perc utan meg irja: Ha holnap oda ertek, akkor irsz? mondom neki: nem, ha valamire kivancsi vagy, majd irsz te mert nem tudom mikor is vagyok sok neked. erre, h be vagyok sertodve...
2016. szept. 7. 07:18
 4/5 anonim ***** válasza:
jogos hogy bevagy sertodve hiszen o sertett meg
2016. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mikor mi ismerkedtünk, akkor azt mondta, h volt egy csaj akivel kijárkált stb. de magasról tett rá, utolsó pillanatokban vissza mondta a találkozókat, vagy alapból rá sem ért és h nem tetszett neki, h elhanyagolta, ezért szüntette meg vele a kapcsolatot. Most úgy néz ki, h a jó sem jó. Azóta, h ezen így összevesztünk egészen másképp kommunikálunk (szerintem). Minimálisra csökkentettem, nem írok neki sosem én, megvárom, h ő írjon. Persze idővel majd biztosan átmegy rajtam, h én pötyögjek elsőként, de egyelőre nem... Azok után amiért úgy rám zúdította a semmiből a véleményét.. Nem a véleménye fáj, vagy h ő ezt gondolja, mert mindenkinek van saját gondolata, de normális módon kell szerintem a másiknak elmondani, ha nem tetszik valami.. Szerintem máig nem érti, h én tegnapelőtt miért haragudtam meg rá...
2016. szept. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!