Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta h ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta h ha én egy hónapig hanyagolni akarnám a szexet akkor szakítana. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most ez milyen már? Csak ezért van velem több mint egy éve?

Teljesen kiakasztott ez a mondat. Tudom h fontos a szex de szerintem nem ez a legfontosabb. És nehogy már ezen álljon vagy bukjon egy kapcsolat. Ti mit gondoltok erről a kijelentéséről?


2010. ápr. 22. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Ha az én nőm is ilyen ökörségeket beszélne, én is kidobnám.


20F

2010. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Figyelj egy két nap még oké, még talán 2 hetet is kibírnék ha szeretem a lányt de nagyon, de hogy hónapokat ? Ne is haragudj de ez már elég sok idő, és nem a szexről szól egy kapcsolat csak kb a fele, mit gondolsz miért van ez a magyar ember 80%-a megcsalja a párját téma ? Am meg ha már lefeküdtetek többször is akkor meg láthatod hogy még nem hagyott ott, szóval nem csak arra kellettéél neki valószínűleg !
2010. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Hát eléggé gáz a hapsid...pfff!

Mi lenne ha valamilyen oknál fogva nem tudnátok találkozni 1 hónapig? Szakítana?:O Érdekes felfogása van...!

És igen..., sajnos elképzelhető, hogy csak azért van veled...! Legalábbis én ezt szűröm le ebből a kijelentéséből...

2010. ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Mi történne, ha ezt nem velünk, hanem vele beszélnéd meg? Nem hinném, hogy van olyan normális srác, aki ezt komolyan mondaná. Én is mondtam már sok hülyeséget a barátnőmnek, mégsem kezdett el rajta pörögni, mint egy droid.


Ha végül azt mondja, hogy komolyan gondolta, akkor meg már csak azért is hagyd el, mert hülye.

2010. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző válaszoló ez nem a véletlen történésekre vonatkozott a srác részéről szerintem :)

A Lány szándékosan akarná ezzel szivatni én úgy veszem ki a dolgot.

És ez azért már nem túl szép viselkedés !

De hogy miért akarja ezzel büntetni azt nem tudom :)

Mit követett el a szerencsétlen ?

2010. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést neki nem azért tettem fel mert komolyan gondoltam. Csak megkérdeztem tőle mi lenne ha..

És erre válaszolta azt h hát már ottsem lenne..szakítana.

És köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 22. 12:36
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha tényleg csak szivatásból...akkor az tényleg nem szép..., de ha a srác így...általánosságban gondolja így, az gáz...
2010. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
hat, nem ő az igazi. :DD és ha eü-i okokból nem szabadna? van ilyen. akkor is otthagyna?? na, ne már.
2010. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit gondoljak! Ha semmi ok miatt nem akarna lefeküdni velem a pasim egy hónapig én is dobnám őt!!! :) DE persze ha külföldi munka, betegség stb. miatt az más! Tuti ő is csak arra mondta, hogy ha ezzel szívatnád! Mondjuk az tényleg gyerekes lenne!!! 25/L
2010. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha viszont szakítana Veled, lehet, hogy nem egy, hanem több hónap is eltelne, amíg újra szexelhetne, mire lefekhet valakivel. Lehet, ha kimaradna az az egy hónap, az frissítő jelleggel hatna a szexuális életre.

Ha nekem lenne barátnőm, és ilyenre kérne, megtenném a kedvéért. De nincs. Így nem egy, hanem ki tudja hány hónapig kell szex nélkül élnem a hozzám hasonló helyzetben lévőkkel együtt, és nem azért, mert nem kívánom. És azért csak élek.

Én egy simogatásnak vagy csóknak is örülni tudnék a jelen helyzetemben.

2010. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!