Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Horoszkópilag mennyire illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horoszkópilag mennyire illünk össze?

Figyelt kérdés

Lány: vízöntő

Fiú: rák


2010. ápr. 22. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért érdekel ez a hülyeség? Nehogy ezen múljon már a dolog.
2010. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Tessék:


A Vízöntő túlzottan társaságkedvelő a Rák számára. A Rák inkább otthonülő. A Vízöntő emellett költekező, amit a Rák értelmetlen pazarlásnak tart.. A Rák érzékenysége ellentétben áll a Vízöntő hideg gondolkodásával. Kapcsolatuk sok gonddal jár. A Rák hódító művészetének a Vízöntő nehezen tud ellenállni, akár még a házasságra is ráveheti. Valószínűleg azonban nem is olyan sokára külön szobában alszanak majd. A Vízöntőnek ugyanis sok minden más fontosabb, mint a szerelem.


De már tényleg uncsi, amúgy meg beírod a gugliba, hogy párhoroszkóp, és voila! Ne legyetek már lusták!

2010. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mi köze az égitestek állásának két emberhez?


Galileo Galilei forog a sírjában...

2010. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább nem írok semmit, mert lehet h horoszkópilag nem illünk össze, és még valami rossz történne, ha tanácsot adnék :O
2010. ápr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ÓMÁJGÁD!
2010. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem ezen fog múlni..ezen nem múlik semmi.csak kérdeztem.. :O nem változik ezen semmi, nem azért kérdeztem!
2010. ápr. 22. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor minek kérdezted meg, ha semmit sem számít?
2010. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a rendes választ:D ja nem tudtam hogy van-e ilyen oldal, ahová beirom a horoszkópot és kiadja ..
2010. ápr. 22. 15:02
 9/12 A kérdező kommentje:

kíváncsiságból.


meg én hiszek az ilyen horoszkópokban..az aszcedensben meg hogy a horoszkóp alapján milyen egy ember személyisége..van benne igazság !


pl a napi horoszkópokat sem szószerint kell venni.

2010. ápr. 22. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Gugli.hu
2010. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!