Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos neki egyáltalán az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos neki egyáltalán az, amit én szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy kezdjem,próbálom a lényeget leírni. Úgy érzem,hogy a társam,a szerelmem nem támogat eléggé azokban a dolgokban,amik nekem nagyon fontosak. Tudja,hogy szeretek tanulni,bár nem vagyok már 20 éves,simán visszaültem az iskolapadba,hogy még képezzem magam. Nem élünk együtt még,de így is jól megvagyunk egyelőre. Viszont sokszor érzem,hogy nem veszi figyelembe,amikor pl.vizsgáznom kell,és készülni keményen adott napra. Az az igazság,hogy korábban még azért mondogatta,hogy minél hamarabb fejezzem be,szorít nekem, de mostanra semmi. Sokszor piszkál,nem érti meg,hogy dolog van,akár napi 10 órát is a seggemen kell ülni és tanulni. Ha van egy kis időm,akkor az a baja,hogy miért nem vele töltöm el. (Nem mozdulok ki otthonról akkor sem.) Alapvetően azt nem értem,hogyha szeret,miért nem segít egy kicsit. De ha nem segít,legalább ne hátráltasson. Mondtam neki,hogy addig ő is tegye hasznossá magát,szerezze meg a jogsit stb.


Valakinek valami ötlete esetleg? Köszi.

29/L


2016. szept. 10. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ, a kérdés már csak az: miért vagy egy olyan mellett, aki semmibe veszi az igényeidet?
2016. szept. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért első körben még nem szeretnék szakítani.:)
2016. szept. 10. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!