Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, titeket ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, titeket ez miért nem zavar? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egyre több olyan lányt, "nőt" látok facebookon akik annak ellenére, hogy kapcsolatban vannak kiteszik mindenüket és osztogatják meg az ilyen magamutogatós képüket. Az még hagyján, hogy a szinglik ezt csinálják (bár ezzel sem értek egyet) mert szegények csak így tudnak érvényesülni, de akik jól megvannak együtt?? Olyan volt osztálytársaim is vannak akik terhesek, együtt vannak a barátjukkal és bikinis képeket raknak ki ahogy a nyakukba tolják a mellüket és a hasukat mutogatják h x hetet is betöltötték stb... Ez normális dolog?? Vagy csak én vagyok lemaradva és ez elfogadott 2016-ban? A kérdést nem provokációnak szántam és akinek nem inge... Elsősorban azok válaszát várom akiknek a barátnőjük hasonló viselkedést produkál, de külső szemlélők véleménye is jöhet.
2016. szept. 11. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden szellemileg elmaradott emberrel foglalkoznék, megfájdulna a fejem. Jobb inkább a saját dolgaimmal foglalkozni, abból is van bőven.
2016. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
51%
Szoktuk használni a követés leállítása funkciót. Én ezeket leszarom magasról. Beszélgetni megyek fel a fb-ra, meg néha matyizni, ismerősök ismerőseire.
2016. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szemtanúja voltam ahogy egy kollégám egy női dekoltázs képet kapott privátban egy másik (férfi) kollégánktól. Kiderült, hogy a pasi barátnője tulajdonította el a pasi telefonját, hogy aztán ilyeneket műveljen. (Kiemelném, hogy felnőtt emberekről beszélünk.) A pasas meg másnap még büszke is volt a barátnőjére, hogy milyen kis vicces. Szerintem igazad van, valahol nagyon elromlottak a dolgok.
2016. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!