Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány haverral közvetlen vagyok, viszont aki tetszik, nála nem merek bizonyos dolgokról beszélgetni. Megoldás?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vannak lány haverjaim, gond nélkül dumálgatunk pl. a sexről, meg "furább" témákról, tehát lazák vagyunk. Ki is tudok náluk bontakozni...


Viszont aki lány tetszik, nála is önmagam adom, csak valahogy elfojtok egy csomó mindent. Valahol normális, hiszen félek ilyen dolgokkal előhozakodni (persze csak poénosan)


Ti mit gondoltok? Mire buktok jobban egy srácban? Ha laza, bármilyen marhaságról elbeszélgettek, vagy ha visszafogja magát, és hát csomó minden rejtve marad?


2010. ápr. 22. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Pl. ma is ültünk a csajjal, mondta, hogy meséljek valamit, de én nem tudtam megszólalni...


Holott tegnap Here ultrahangon voltam, ami önmagában nem poénos, de haverral meg elszórakoztunk ezen a témán...


Vagy bármi ilyen dolog...


Sztetek merjek új területre evezni?

2010. ápr. 22. 19:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,csak én vagyok a csaj...és a sok fiú haver...
2010. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
most h az osszes holgy kiment ebbol a topicbol a huvelygombarol beszelgetni: !!beszelgessunk a here ultahangrol!!
2010. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt nem a Here UH a lényeg.


hanem a csajok bírják-e azt egy pasiban, hogy bármiről lehet velük dumálni, mint pl. a sex, vagy bármilyen más egyéb téma?


Mert én általában azokná la lányoknál, akik tetszenek, kerülöm az ilyen dolgokat.


Ugyanakkor a haver lánybarátaim meg pont ezt az "őrült" énem szeretik bennem.


Átmentsem ezt az énem a bejövős csajokhoz is?

2010. ápr. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!