Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi jut eszetekbe erröl a képröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jut eszetekbe erröl a képröl?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért rakhat ki valaki ilyen képet,mit jelképezhet?Számomra nagyon fontos hogy megtudhassam,nem véletlenül kérdezem meg,ugyhogy légyszíves normális válaszokat kérek.:-)

[link]


2010. ápr. 22. 23:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen kép alapján jó eséllyel magányos, egyedülálló az illető.


Viszont jó tanács, legközelebb több diszkrécióval ossz meg képet (pl nevezd át), mert így mindenki meg tudja nézni a lány adatlapját is.

Különben aranyos lánynak tűnik, sok sikert ;)


22/F

2010. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Depresszió, világfájdalom, magány, érzékenység, modorosság.
2010. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem a kép egyértelműen azt mondja, hogy szeretik egymást, hiszen mindkettőjükről süt a keserűség; a fal egy közéjük álló akadályt jelent. Hiányoznak egymásnak...


Azt nem tudom, hogy szándékosan készült-e mindkét kép ugyanazon a helyen, csak más szögből (nem is, inkább csak tükrözték a gépen - ugyanazon az oldalon van az ablak:D). Viszont ha igen, akkor ez olyasmit sugall, hogy a hagyományos, fizikai értelemben nincsenek távol egymástól, de ez az akadály miatt, amit a fal szimbolizál, mégsincsenek együtt.

2010. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Egyedüllét, és az, hogy már nagyon vágyik valakire,de az is lehet, hogy pont nemrégóta van túl egy szakításon és most padlón van.
2010. ápr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

mivel a kép eredeti helyén egy mosolygós arc van, ezért sztem csak simán tetszik neki...


felesleges belemagyarázni bármit is. Több kép alapján is vidám kiegyensúlyozott lánynak tűnik.

2010. ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hiány, mert távol van tőle az akit szeret. De mindketten ugyanugy szeretik egymást. (a kép alapján a szereplők)

Vagy szakítás utáni megbánást is jelenthet.

Amugy tetszik a kép...

2010. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az, hogy hiányzom neki.
2010. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Sajnos sokkal okosabb nem lettem,de azért nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

Viszont azt nem értem h h lehet megtudni ebböl a képböl h kiröl is van szó,vagy csak lehet én én vagyok hülye!

2010. ápr. 23. 16:40
 19/26 anonim válasza:
Mc Haver- A börtön ablakában, ott ül az a fasz, a másik oldalában, meg ott ül az a csaj, ragyogó süt a pep, és imádkozik a pék, csak a gyíkom homorú, ha rád verem én, kefélhetnénk.
2010. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

user_9149509_1232216922269_box.jpg

Innen a user id: 9149509

Szóval:

[link]


Csak kicsit kell ismerni az iwiw működését. Ugyanezt facebookon is meg lehet csinálni.

2010. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!