Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válnátok olyanná, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnátok olyanná, mint a párotok ideálja?

Figyelt kérdés

Tetszem a páromnak ahogy vagyok, de tudom, hogy bejönnek neki a vékony, fekete hajú, fehér bőrű, világos szemű lányok.

Ebből minden stimmel rám, kivéve a hajamat.

Természetes szőke a hajam, de festetnem kell sajnos.

Szokta mondani, hogy miért nem festetem sötétebb színűre?

Nekem is tetszik a sötétebb hajszín, de feketére azért nem festetném, már pedig neki pont az jön be.

Kicsit úgy érzem, mintha így nem lennék neki jó, mert olyanná akar változtatni, amilyen nem vagyok.

Biztos vagyok benne, hogy megnézi az olyan lányokat, akik megfelelnek az ideáljának.

Ilyenkor felteszem magamban a kérdést, hogy miért van velem?


Ti változtatnátok magatokon a párotok kedvéért?

Mit szólnátok, ha a párotok éreztetné veletek, hogy neki más az ideálja, mint ti vagytok?


2016. szept. 16. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Én festettem a hajam olyan színűre, ami a páromnak tetszett, mivel nekem ez nem volt ennyire fontos kérdés (nekem is feketére amúgy). Sajnos nagyon hullott utána, úgyhogy többet nem próbálkoztam. Én minden olyan dologra kapható vagyok ilyen téren, ami nekem is tetszik. Pl olyan ruhákat hordok, amit szeret, mivel egyezik az ízlésünk, ékszerekben, hajhosszban, köröm színe stb. Ő is változtatott magán kisebb dolgokban, szakáll stílusa, pár ruha, ilyesmik.


Ha nem kifejezetten elvi kérdés nálad, vagy nem ütközik a te stílusoddal, szerintem semmi rossz nincs abban, ha tetszel a párodnak, és úgy alakítod a külsőd, ahogy neki is tetszik. Természetesen ha nem akarsz sötét hajat, ne fesd be, ennyi miatt nem fog kiábrándulni belőled. Ideálja pedig mindenkinek van, de ez nem jelenti, hogy te ne tetszenél neki így szőkén.

2016. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha egyszer összejött velem, akkor elvileg tetszem neki. Csak miatta változtatásokat nem csinálnék ha nekem amúgy nem tetszik. Ha valami neked és neki is tetszik, akkor hajrá.
2016. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Eleve nem értem, hogy ha valaki a fekete hajú nőkért van oda, akkor miért jön össze egy Szőkével? Bár ha már itt tartunk, azt sem értem hogy lehet három külső jellemző alapján párt választani. Nekem nem tetszene, hogy meg akar változtatni. Ha amúgy is felmerülne bennem, hogy feketere festem a hajam, akkor megtenném, persze csak akkor ha jól is állna. De ha egyfolytában ezzel csesztetne akkor megmondanám, hogy keressen egy feketét.
2016. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Ha van egy kis önbecsülésed,minimum nem teszed tönkre miatta a hajadat,már csak azért sem,mert szőkéről a fekete festék világosabbá válik és kikopik,már a világos barnánál is.Én is mediterrán párti vagyokde egy pasimnak se mondtam,hogy barnuljon 5 árnyalatot,meg hordjon barna kontaktlencsét,mert az jön be.Ha meg nem tud túllépni a hajszíneden,minek rabolja az idődet?
2016. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Hm hát mondjuk egy "tavasz típusú" nőnek nem igazán áll jól a fekete hajszín, inkább már egy sötétbarna vagy valamelyik vöröses barna vegyes kombináció. Én sosem értettem az ilyet, szerintem azt is figyelembe kellene venni, hogy elsősorban neked hogy áll.


A fekete egyébként elég "kényes" szín, egyrészt majdnem mindenkit öregít, és kiemeli a bőrhibákat is. Előnye viszont, hogy kiemeli a világos szemet, főleg ha a szemöldöködet is ezután ahhoz igazítod. Arra is gondolj, hogy mindig sminkelni kell hozzá, mert natúrban nem igazán vállalható...


Megfigyelésem szerint a szőrösebb mediterrán típusú nőknek áll legjobban, bocsánat a kif. egy fehérbőrű ritkás szemöldökű ritkás hajú lányon nagyon előnytelen, mesterséges benyomást kelthet.


Férfiban ugyanez a helyzet. Van akinek olyan arcformája van és szőrzete, hogy kifejezetten jól áll neki a borosta, de másnak pl. nem előnyös, az ne viselje.

2016. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fekete parókát, és néha dobd fel vele az estéket, ha bejön neki. Ha nem, akkor nem b.tad el a hajad, és legfeljebb eladod a parókát.
2016. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Nekem 6 évig volt hosszú fekete hajam, de úgy, hogy nagyon könnyen barnuló bőröm van, plussz fekete szemöldököm alapból. De ma már nem divat a festett fekete, egy profi fodrász nem is ismeri ezt a színt, hidd el.:)


Szerintem megbánnád két okból. Egyik, h nem állna jól, mivel a fehér bőr és világos szem ritkán passzol a fekete hajjal. Másrészt nehezen lehet megszabadulni tőle, több év, ha nem akarod gyors szivatással tönkretenni a hajad.


A pasikat amúgy szexuálisan vonzza a fekete haj, a vadmacskát látják a nőben. Már aki olyan típus, annak passzol is a szín.:)

2016. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A csillogó fekete haj tényleg gyönyörű, de a te alap szőkédből meg fog mattosodni és kifakul. Állandóan meg nem festheted, hogy erősebb legyen a színe. A fekete pont olyan, mint a platina szőke, nagyon kevés nőnek áll jól.

Én spec úgy néztem ki vele, mint egy kriptaszökevény, a platinával meg mint a saját öreganyám.

2016. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én sem vaagyok a párom ideálja. Ő a sportos testalkatú lányokért volt nekem meg vastag a combom és van egy kis pocim is. Mégse igen akarózik lecserélni. Neki bőven jó vagyok így is. Együtt járunk edzésre, túrákra, kerékpározni és neki többet nyom a latba, hogy az életmódom sportos és nem a testem. :-)


Szóval nem kínoznám magam diétával és plusz edzésekkel, mert ő ilyennek ismert meg és szeret.

Nekem sem ő az ideálom de attól én még szexinek és vonzónak tartom. Az ideák csak addig jók amig az ember nem talál egy jobbat egy valóságosabbat.

2016. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bence_ ***** válasza:

Nekem ez azért fura mert az a nő szép akit szeretek.

Szeret téged vagy ügyesen kieleget az igényeit?

2016. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!