Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 feletti nők: Zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti nők: Zavarna ha a párotok gépén más, számotokra idegen nő képei lennének?

Figyelt kérdés
Nem erotikus tartalmú képekre kell gondolni, csak normál fényképekre. Nem tudom másoknál ez hogyan szokás, de nekem vannak régi ismerőseimről képek, több éves emlékek. És itt nem is feltétlen exek képeire kell gondolni, hanem jóbarátok, sokéves ismerettségek, akik az életem részei, vagy azok voltak egykor. Ezeket az emlékeket nem szeretném törölni csak azért, mert párom van. Mi a véleményetek, illetve hogyan kezelitek ezeket a dolgokat?

2016. szept. 24. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ezekre izgul és veri ki, akkor felőlem akármennyi lehet.
2016. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az alapján ahogy leírtad, szerintem nem gáz.

Nekem is millió kép van az egyetemi évekről, ki nem törölném őket:)


27N

2016. szept. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Párod hisztizik miatta?
2016. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha az exeiről lennének képei akkor az idegesítene. Nagyon. Ez az igazság.

De ha csak barátokról van az természetesen nem zavar.

2016. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne.
2016. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne, amíg nincsenek közte volt barátnők.

(Az sem zavarna, ha ezekre verné, nekem is tele van a gépem nekem tetsző csajok és pasik képével. Jó róluk fantáziálni.)

2016. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valamelyikük a háttérkép vagy képernyővédő, akkor zavarna. Ha van egy mappája, ahol közös fényképeket őrizget, akkor nem zavarna. Nekem is van egy csomó fényképem barátokkal-barátnőkkel, most csak azért, mert van valakim, attól még ugyanúgy barátaim (voltak), ez attól még nem kellene, hogy változzon. Az zavarna, ha rájuk verné, de őszintén szólva, nem látok bele a gondolataiba, így ha nem konkrétan akkor nyitok be, amikor éppen egy ilyen képet néz és maszturbál, akkor sosem fogom kideríteni a dolgot, ergo, lényegtelen is erről beszélni. Szóval összesítve: nem, nem zavarna.
2016. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noisy23 ***** válasza:
Én 21 voltam amikor volt egy pasim (2 évig),aki olyan képeket őrizgetett a gépén,amin grupenszexelnek a szomszéd csajjal (aki mellesleg az osztálytarsam volt a szakkepzoben....) meg annak a ribi bnojevel meg még 1 haverral... amikor véglegesen töröltem ezeket a képeket hozzám vágta h mégis h merek ilyet csinálni az ő emlékeivel az ő gépén....???!!!!! Na ez elég gáz volt,a te szitud az nem az. Nem kell aggódni!
2017. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jó ég! Ez tényleg gázabb szitu volt, mint az enyém.... :/
2017. jan. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!