Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal elvárhatómé, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal elvárhatómé, hogy a párom ne járjon ott-alvos team buildingekre?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

1. te soha nem várhatsz el semmit, legfeljebb csak szeretnél

a két szó között különbség van!!

2. ha ennyire nem bízol meg a párodban, akkor minek vagy vele?

2016. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Úgy értem értem, hogy szerintem ez az egész olyan hülyeség főleg 30 fele. Mikor már párban él az ember.

Inkább együtt ketten kéne eljárni ide oda és a családdal lenni mikor van rá idő.


Mert amúgy is a nap legnagyobb részét a munkahelyünkön töltjük.

2016. szept. 25. 21:29
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

ne magyarázkodj, mert eléggé szánalmasan tudsz.


van, amikor kötelező ilyenen részt venni, kész és pont. ezzel nem tudsz mit csinálni.


de ha problémád van, akkor miért nem vele beszéled ezt meg?

2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Fordítsuk meg a kérdést: ha te elmennél egy ottalvós team buildingre, akkor megcsalnád a párodat? Ne légy már ilyen egyszerű! Attól, hogy férfiak és nők egy helyen vannak, jól érzik magukat és esetleg még isznak is, nem kell, hogy összegabalyodjanak. Egy ilyen csapatépítő elvileg arról szól, ami a nevében is benne van: építi a csapatot. Én sem rajongok az ottalvós bulikért, de lehetőség szerint elmennék. A legrosszabb dolog, amit ilyenkor valaki tehet, ha megpróbálja bekorlátozni a párját.
2016. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is utáltam ezeket az előző munkahelyemen, főleg, mikor úgy szerveztek ilyen f***ságokat, hogy a hétvégébe is belecsúszott. Sajnos ezek kötelezők, nem a párod tehet róla.
2016. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem kötelezőek.

Én mindig kihúzom magam :)). Egyszerűen nincs kedvem hozzá. Leszarom a pénzért megyek dolgozni, nem azért, hogy velük szórakozzak. A szervező kollégáknak lehet kötelező de eddig egyik kollégának sem volt az. Egyik munkahelyen sem. És különben sem fizetnek külön érte, hogy részt vegyek. Akkor meg miért, töltsem vele az időmet ?

2016. szept. 25. 21:42
 7/25 A kérdező kommentje:

Amúgy még nincs párom, tipikus IT-s betegség. Sok szép kolléga nőm van. De a legtöbbének már van párja, eddig két próbálkozásnál sikerült olyanba trafálni akinek kapcsolata van ráadásul kolléga a párja is.

Őszintén engem nem érdekelne ha nem kolléga lenne a párja, és ha nagyobb arc lennék nyugodtan felszedném.

Inkább azért nem próbálkozok többet kollegináknál mert félek, hogy túl rámenős leszek és zaklatásnak veszi.

De vannak olyanok is kik mindenkivel flörtölni próbálnak.


Szóval. Ha én tudom, hogy mit tennék ha megtehetném, akkor, hogyan bizzak abban, hogy mások nem próbálják levenni a lábáról főleg, úgyhogy alkohol hatása alatt is van ?

2016. szept. 25. 21:50
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Te annyira szánalmasan hülye vagy. Én sem rajonganék, ha ott alvós, több napos dolog lenne, de pont azért mert a fél életed kénytelen vagy a munkahelyeden tölteni, jó lenne ha nem sz.arnád le őket, hanem jó kapcsolat lenne köztetek. Erre jó a team building.
2016. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen gyakran van... ha minden hónapban van valami, akkor nyilván nem örülnék neki, de egy évben egyszer, max 2-szer belefér...szerintem nem jó ha egy munkahelyen túl hivatalos a légkör... ha már egész nap együtt kell dolgozni, jobb ha az embert a közös élmények is összekötik a kollégákkal, és baráti a viszony a munkahelyen... de tényleg éves szinten 1-2
2016. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk "kötelezően választható". Lehet, h nem kötelező, de kvázi kinézik azt, aki nem vesz rajta részt és nem nézik jó szemmel. Legközelebb ki lesz hagyva projektekből, mert ilyen helyeken jól látszik, ki mennyire csapatjátékos, hogyan viszonyul dolgokhoz. Én sem szeretem, nem is kötelező, de el kell mennem, ha nem akarok lemaradni dolgokról. Ez kb ilyen:

https://www.youtube.com/watch?v=iGWMHvAd2mk

2016. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!