Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam vissza a barátomat?

Figyelt kérdés
Már 8 hónapja 1ütt vagyunk jól meglennénk, de úgy érzem 1 kicsit megunt.Nem akarom hogy szakítson velem mert nagyon szeretem.Szerintetek hogy dobjam fel a dolgokat (bár elég nehéz hogy csak én eröltetem) de úgy érzem 1 próbát megér.Hogy vezessem rá hogy foglalkozzon velem anélkül hogy mondanám neki.Sajnos mindíg menekül ha kettőnkről akarok beszélni.Hülyén hangzik de mit csináljak hogy szeressen?
2007. nov. 17. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Apró figyelmességek. Például az én párom szereti a hasát és az édességeket, egy szivecskés süti vagy szivekkel díszített torta. Egy finom vacsi, megfelelő hangulattal. Vagy például a párom kedvence a vanillia illat, elég csak meggyújtanom egy aroma mécsest. Vagy egy kényeztető fürdő masszázzsal. Nem kell nagy dolgokra gondolni.

De talán már valaki tett fel itt hasonló kérdést böngészgesd. Remélem segítettem.

2007. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ötleteket irt az első hozzászóló,amit érdemes kipróbálnod!

De azért ne feledkezz meg a reális gondolkodásról sem.

Mi az hogy 8 hónap alatt megúnt?

Ez nem túl hosszú idő és ha neki ennyi is elég volt akkor csak ideig-óráig húzhatod a kedveskedéssel ezt a kapcsolatot.

Egy próbát megér,de ha nem változik,te hagy ott és ne várd meg mig lecserél!(Jobbat érdemelsz!!!)

2007. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!