Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a váratlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a váratlan hisztiket?

Figyelt kérdés

Hónapfordulóra megbeszéltük,hogy elmegyünk egy étterembe. Ő előző kocsmázott a barátnőivel hajnalig,másnap suli. ( Egyetem ) Az én órám utánra terveztük a kajálást,de én beteg lettem,fáj a gyomrom (nem tehetek róla),és mikor szóvá tettem,hogy nem vagyok 100 % benyögi,hogy ő is fáradt és semmi kedve... Hazamegy enni meg aludni. Rettenetesen flegma volt. Nem az első eset.


Mit tegyek? Hagyjam amíg lenyugszik,kipiheni magát,vagy írjak neki? Szarul esett azért amit most csinált...


19F 18L


2016. szept. 30. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
keress olyat, aki nőként nem kocsmázik hajnalig a bnőivel.
2016. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Fáradt volt, mint mondta. Bizonyára ezért volt olyan morcos. Keress olyat, aki sose fárad el vagy nem tudom.
2016. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a váratlan, mi ebben a hiszti? Megbeszéltetek valamit, amihez aztán egyikteknek sem volt kedve. Mindenki hazament enni, aludni, a gyomrát kúrálni. Pont.

Hiszti az lett volna, ha ő elkezd sírva toporzékolni, hogy milyen szenét vagy, megígérted, és most mégis lemondod, bár nagyon váratlan ez sem lenne. Az az érzésem, hogy inkább te vagy hisztis, mert ilyen simán beletörődött, hogy nem mentek ma étterembe.

2016. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha neked rosszul esett, akkor beszéljétek meg. Minden jó kapcsolat alapja a kommunikáció.
2016. szept. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt most valójában mi is a probléma??? :D Egyikőtöknek sem volt alkalmas. Ki hisztizik?
2016. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem volt hiszti. Hiszti ez:

https://www.youtube.com/watch?v=yWcY3sUyfh0

2016. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezen még mindig nevetek. :D


Kérdező, szerintem érezd magad szerencsésnek, ezek szerint te még nem láttál-hallottál nőt hisztizni... :)


Javíts ki, de ha jól veszem ki, neked most az a fő problémád, hogy nem állt neki pátyolgatni, mikor jelezted, hogy nem vagy jól. Ez esetben ezt nemes egyszerűséggel közölhetnéd is vele, hogy legközelebb tutujgasson már egy kicsit, ha beteg vagy, mert te élvezed a törődést.

(Tudjuk amúgy is, a férfi sosem beteg, csak az életéért harcol... :) )


Másrészt viszont azt írtad, ez nem az első esett. Megesett már, hogy programot mondtál le emiatt? Mert - bután hangzik - de az is lehet, hogy szimplán immunis már rá.

Mondok példát: párom rühell orvoshoz menni, nem is megy, ennek hála kéthetente van valami nyűgje, ez-az fáj, nem jó a gyomra, stb. Ilyenkor azt gondolja, hogy ő az első, legyek rá tekintettel, ami jogos is, de mivel sokszor mondott le ilyenek miatt programot, sokszor úgy, hogy egy bocsi se jutott eszébe (nem bunkó, egyszerűen ő ilyen, képtelen a szervezett dolgokhoz alkalmazkodni :) ), szóval mostanra már én is vállat vonok, az ezfáj-azfáj jellegű kijelentéseket meg meg sem hallom. Én azt gondolom, ez még mindig jobb megoldás, mintha folyamatosan hisztiznék rajta, hogy de ő milyen bunkó, meg mennyi baja van.

Nem mondom, hogy nálatok is ez van, de könnyen lehet benne a pakliban valami ilyesmi is a barátnőd részéről, ehhez viszont alaposan végig kell gondolni a hasonló szitukat, és nem árt, ha vele is megbeszéled, mert lehet, neked fel sem tűnik, hogy mi a baj - ugyanúgy, ahogy az én páromnak sem jut eszébe, hogy más a személyiségem, és ezek engem kiakasztanak. :)

2016. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!