Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne zavarjon, ha a páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne zavarjon, ha a páromnak ismerőse az, akivel régen egy buliban smárolt?

Figyelt kérdés

Nem fogok olyat kérni tőle, hogy törölje ki, mert azzal a személyes zónáját sértem. Nem akarom korlátozni, hiszen nem csinál semmit tényleg. Nem beszélgetnek stb., szóval semmi okom nincs kérni.

Két évvel előttem történt a dolog, mi akkor még nem is ismertük egymást. Nagyon őszinték vagyunk, ezért tudom én is a dolgot mert mindent elmondunk egymásnak. Máskor nem csinált ilyet, mindig is komoly kapcsolatot keresett, ez az egy csók volt az egyetlen "kalandja".

Viszont nagyon zavar és nem tudom, hogy intézzem el ezt magamban.


2016. okt. 2. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beszélgetnek egymással, csak ismerősök, akkor nincs okod a féltékenykedésre.

Max később szóba hozhatod, hogy mit szólna hozzá, ha facebookról kitörölnétek mindketten az olyan ismerőseiteket, akikkel nincs semmiféle kapcsolatotok.

2016. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném semmi ilyesmire megkérni, mindketten tiszteletben tartjuk egymás személyes terét :)

Tudom, hogy nincs okom féltékenykedésre, teljesen bízom benne, mégis, néha böködi az oldalam valami gonosz manó hogy biztos megnézi a képeit és mivel sokkal szebb nálam ez a lány, egyszerűen lemegy tőle az önbizalmam :(

2016. okt. 2. 14:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira izgatta volna a lany, akkor pl. rogton a buli utan kezdemenyezett volna nala...
2016. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3.: azt mondta, ő nem az a fajta, akivel komoly kapcsolatot akarna és innentől nem játszik nála. De akkor is bök a dolog, hiszen ahhoz jó volt, hogy megcsókolja :(
2016. okt. 2. 14:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az az este, hogy ha nincs problémád, gyorsan csinálsz magadnak egyet.

Egy csók volt, könyörgöm, az is rég azelőtt, hogy megismert volna, mi a probléma? Te senkivel nem csókolóztál előtte?

Nem beszélnek egymással, nincs köztük kapcsolat, komolyan nem értem, mire vagy féltékeny. Múltja mindenkinek van, de egy ilyen apróság nem kellene, hogy egyáltalán elérje az ingerküszöböd. Biztos minden rendben az önbizalmaddal? Csak mert a bolhából csinálsz elefántot...

2016. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Le is írtam, hogy nincs túl nagy önbizalmam. Számomra ez nem bolhányi probléma, mert minden nap bánt és nem tudom elfelejteni. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy hogyan intézzem el ezt magamban.
2016. okt. 2. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Hasonló velem is van, bár ott szex is volt a kalandban. Pontosan tudom, milyen érzés ez.


Valami olyasmi, hogy "minek vannak csak virtuálisan is kapcsolatban"?

2016. okt. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak te tehetsz az önbizalmadért.

Te is tudod, hogy ez ok nélküli féltékenykedés.

2016. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogyan intézzem el ezt magamban"


Úgy, hogy épp ésszel és színtiszta logikával felfogod, hogy a semmin vagy kiakadva, teljesen túlreagálod, mindenféle alap nélkül vagy féltékeny, ezt magad is leírtad.


Ha pedig képtelen vagy az eszedre hallgatni, akkor menj vissza babázni, mert még nem nőttél fel a párkapcsolatosdihoz.

2016. okt. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát az én barátom az összes exével és volt kalandjával ismerős facebookon, sőt nem eggyel beszélni is szokott, de egyáltalán nem zavar. Jobban zavarnak azok a csajok, akik a kapcsolatunk alatt estek be a képbe, a kolleganő, aki mindenkivel megd~gatná magát, vagy a telepi r¡banc, aki hívogatja... Ami múlt az elmúlt.
2016. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!