Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetek érdekelne!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetek érdekelne! Normális-e ez vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy aranyos lánnyal kb 2 hete járunk. Mesélte hogy egy régi exe a legjobb barátja, olyan mintha a bátyja lenne. Évente 3-4 alkalommal szoltak találkozni. És ez az alkalom most hétfőre fog esni. Kettesben lesznek a lány lakásán 5-6 órát. Csak szerintem bizar ez és nem teljesen normális? Vagy én vagyok csak túl féltékeny? Elvileg a hapinak is van kapcsolata és csak beszélgetni járnak össze. De 5-6 orán keresztül??

2016. okt. 13. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszene a dolog. Miért nem mennek el valamerre ha csak beszélgetni akarnak? Ha tényleg olyan, mint a bátjya, akár be is mutathatná neked, és együtt is elmehetnétek valahová.
2016. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én annyit szívtam már exek miatt, hogy nálam egy ilyen szöveg szakító ok lenne. És az se érdekelne, ha nála véletlenül tényleg semmi hátsó szándék nem lenne benne, nem fogok még egyszer kockáztatni.
2016. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért furcsállod azt 5-6 órát, én bármelyik barátommal, barátnőmmel, haverommal (nemtől függetlenül) eltöltök ennyit simán, sokszor többet is, akár kettesben is, önmagában nincs ebben semmi.


Abban viszont egyetértek, hogy bemutathatna neki, ha tényleg nincs köztük semmi, azt látni fogod és legalább megnyugszol. Vesd fel neki a témát, sokat el fog árulni az, hogyan reagál erre a kérésedre.

2016. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nálam, az exek, felejtősek. Aki tartja a kapcsolatot, vele jobban megbeszéli a dolgait mint mással, az ne akarjon a párom lenni.
2016. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Évente három-négy alkalommal találkoznak. Mégis mit vársz, hogy annyi legyen a beszélgetésük, hogyaszondja: sziasziahogyvagyjólésteénisjólsziaszia? Naná, hogy órákig fognak beszélgetni.


Szóval igen, ez teljesen normális + túl féltékeny vagy.

2016. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is jóban vagyok az exemmel, de ennek nem tenném ki a párom.

Szerintem nem normális, hogy valaki elvárja a társától azt, hogy elviselje ezt az 5-6 órát.

2016. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos kiderült az igazság. Igen a pasi talonban tartotta a csajt és szexelni jártak össze. Őszintén bevallotta hogy a csávó szeretője volt.
2016. okt. 13. 23:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Lezárta vele. Többé nem találkoznak. Bár a lány nagyon jól tudta hogy a hapi milyen céllal jön, mégis el lett volna vele a lakásán 5-6 órát. De bevalotta nekem az egészet igaz messengeren azt vallotta hogy soha semmi nem volt köztük. De este vacsora melett bevalott mindent. Nem tudom hogy most átverve érezzem-e magam és szakìtsak. Vagy értékeljem a másodlagos őszinteségét és folytassam vele. Kicsit érdekes hogy 2 hete vagyunk együtt és máris hazudott. Minek kell valakinek a régi szerető ha közben párt keres magának? Tanulságos ez a mai nőkről. Ő25 én 27.
2016. okt. 13. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, sajnálom, kérdező. Én nem tudnék ezek után megbízni benne, nem is erőltetném tovább a dolgot.. Ha nem kérdezel rá, akkor meg se tudod? Áh, felejtős.

"Tanulságos ez a mai nőkről." - Azt azért hozzátenném, hogy ez nem a mai nőkről tanulságos, hanem erről a nőről. Remélem találsz egy normális értékrenddel rendelkezőt, mert vannak bőven.

2016. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!