Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ennek az oka? Normális?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki kapcsolatban él. Ez az első komoly neki, de már volt előtte is egy kapcsolata.


Azt mondja szereti a barátnőjét, csak azért mégis jó lenne mással. Pontosabban egy bizonyos lánnyal. Nagyon tetszik neki, vágyakozik utána. Nem volt semmi köztük, bár megesett, hogy nem sokon múlott (de a lány nem úgy reagált, ahogy várta), olyan is, hogy ő kerülte a lányt, mert a lány akart valamit, viszont közben bánja, hogy nem történt semmi.


Nekem igaz nincs barátnőm most, de mikor volt sem agyaltam ilyeneken.


Szóval képes valaki szeretni a barátnőjét és közben meg másra vágyakozni? Jah és már nagyon régóta ez van, a másik lánynak is bevallotta, hogy oda-vissza van, ha meglátja.


Néha sajnálom a csaját... De végülis nem csinált semmit és szereti(?)


Ezek szerint nem mindenki egyformán szeret...


Csak azért kérdezem, mert én tudom csak ezt, mindig nekem mondja a dolgokat és már régóta. + érdekli a véleményem a dologról.

Hát mégis milyen véleményem lehetne erről???


2016. okt. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de megesik. Nőknél, férfiaknál egyaránt.
2016. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az oka szerintem az, hogy igazából az a lány kell neki, aki után vágyakozik. Akivel most van az is viszonylag jó neki, de nem rá vágyik úgy igazán. Ez amolyan nincs ló akkor jó a szamár is.
2016. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Aki után vágyakozik az te vagy?
2016. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj kerdezo, totalisan nyilvanvalo, h magadrol beszelsz, nyugodtan bevallhattad volna az embereknek ettol nem lesz mas velemenye rolad:-)
2016. okt. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy baromság. Ha szeretné a csajt, akkor nem vágyna másra. Maximum megszokásból van vele. Egyébként emlékszem egy tök ugyanilyen kérdésre, nem is olyan régen volt. Az is te voltál??
2016. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem írtam ki még ehhez hasonló kérdést. De gondolom van/volt is hasonló kérdés már.
2016. okt. 19. 19:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!