Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erzek iranta mar semmit?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy szeretem, a baratom de ha nem ir vagy nem beszelunk,nem hianyzik.

En szoktam kezdemenyezni lehet ebbe untam bele.

Szeretem ot de miert erzem azt ha elveszitenem nem lenne akkora baj? Kesobb kialakulhat meg ez a kotodes a masikhoz, vagy nem? Aki erzett mar igy eggyutt maradtatok vagy szakitottatok ez miatt?

Varom a valaszokat.



2016. okt. 22. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt te tudod.... ha szereted szereted. ha nem szereted nem szereted. neked kell eldönteni
2016. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakítottunk. Először csak nem hiányzott, aztán meg már nyűg volt vele lenni.

Ha valakit szeretek, igazán, akkor hiányzik.

Az idő nem a kötődést hozza elő ebben az esetben, hanem a megszokást. Nem érdemes arra várni.

2016. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint lány vagy? Akkor ne te kezdeményezz, az sosem vezet jóra, pláne akkor nem, ha nem hiányzik. Ha ő sem hív vagy ír, akkor inkább haljon el ez a kapcsolat.
2016. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!