Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes ilyenért felbontani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyenért felbontani az eljegyzést?

Figyelt kérdés
Nem tudunk megeggyezni, hogy hol èljünk! Nákunk vagy nálunk. Lakás nem jöhet szóba mert kevès a pènz + ő nem is akar munkahelyet változtatni hogy több pènz legyen. Ott tarrtunk, hogy szakító fèlben vagyunk.
2016. okt. 25. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Ha már ezen a kérdésen nem tudtok dűlőre jutni és ekkora vita van belőle, valamint nem hajlandó kompromisszumot kötni se (jobban kereső munkahely keresése hogy hamarabb lehessen saját ház) - akkor egyértelmű, hogy vagy nem vagytok érettek egy ilyen szintű lépéshez (vagy csak az egyik fél, a kérdésből nem derül ki pontosan a felek hozzáállása, csak a vita tárgya), vagy nem vagytok egymáshoz valók.


Gondolj bele. Ha már ebben sem tudtok megegyezni, egy későbbi, nagyobb volumenű döntésnél mi lesz? Hogy oldjátok meg majd a problémákat?

2016. okt. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő falusi ápolónő keves fizetèssel. Azt mondta azèrt nem megy el a faluból mert megbecsülik ès köztiszteletnek örvend, meg hát s pènzt sem ajarja ott hagyni
2016. okt. 25. 11:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kis gond a sorrenddel úgy látom. Először kellett volna ezeket az ügyeket elintézni és amikor már minden rendben van akkor az eljegyzést, meg a mézes mázas dolgokat. Nem értem az embereket.
2016. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ti mégis mi a fenét csináltatok eljegyzés előtt? beszélgettetek egyáltalán vagy találkoztatok heti 1x, dugtatok azt mindenki ment a maga dolgára?
2016. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon fèlre mentek a dolgok. Annyira, hogy kapcsolatunknak talán már vege is van minden tèren! Mondtam a menyasszonyomnak hogy döntse el mit akar. Ő azt mondta hogy döntött ès már règen mèrlegelte a dolgokat. Èn az anyjával nem vagyok jóban sőt... Ès egy olyan eldugott faluban èl ahol se munka lehetősèg ès közlekedès is nagyon nehèz. Munkát váltani meg nem akar
2016. okt. 25. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A "nákunk - feltételezem nálunk - vagy nálunk" azonos jelentésű szavak pontosan mit takarnak? Anyuka 1-et és anyuka 2-öt?
2016. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Érdemes -e??? Hát bmeg, ha egyszer nem tudtok megegyezni...Ilyesmiről egyébként szokás beszélni eljegyzés előtt. Hát sajnálom de úgy látom ennek lőttek. Mondjuk megkímélhettétek volna magatokat ettől ha előbb megbeszélitek. Nálam pl.csak lakás jöhet szóba. Nem kell sajátnak lennie, ketten kiveszünk egy albérletet aztán hitelre sajátot. Szeretem a szüleimet is, és anyóst is de jobb a békesség. Jó nagy balekok vagytok. Nem azért mert a szüleitekkel akartok lakni hisz kinek a pap, kinek a papné de jó hogy nem esküvő után derül ki. Apropó eddig hol a fenébe laktatok? Azt ne mond hogy megkérted mikor még együtt sem éltetek?
2016. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi hasonló okból szakítottunk. Nálunk is volt eljegyzés.


Ő panelbe akart menni (abban nőtt fel), én családiba (abban nőttem fel). Volt is családi házam jó helyen, de nem volt jó.


Így jártunk.

2016. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na ezért igaz az a mondás, higy lakva ismerszik meg az ember.

Rossz volt a sorrend. Előbb össze kell költözni, és ha összeférhető a két ember, utána jöhet az eljegyezgetés, meg egyebek...

22/L

2016. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se maradj vele.
2016. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!