Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem? Mi történt?

Figyelt kérdés

Egyre többet és többet vagyok a párommal, dolgozuk utána találkozunk együtt vagyunk reggel elvisz dolgozni elmegy ő is és minden nap együtt vagyunk. Ha munka után semmi dolgunk/program akkor is. Kezdem azt érezni hogy szeretem nagyon de nem akarok vele lenni de nélküle sem. Lehet hirtelen jött ez nekem hogy egyik napról a másikra...első ilyen hosszú kapcsolatom, ciki nem ciki. Mit lehet tenni ilyenkor? Teljesen hülyének érzem magam, munkában rámjön egy ilyen hogy nekem nem kell senki egyedül akarok lenni este szakítok...de eltellik 10 perc és rájövök hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Mit tegyek? Mondjam el neki hogy néha van ilyen kósza gondolatom? De a sírás érzése ilyenkor és a gyomrom összerándul hogy elveszítem akkor végem. Tudnék még mesélni.

Beszéljek erről vele? Vagy azért érzek ilyeneket mert az elmúlt 1 évben szépen haladtunk most meg hirtelen gyorsan jött minden pár nap alatt és majd megnyugszom?


2016. okt. 29. 09:56
 1/4 anonim válasza:

Lehet túl sok időt töltötök együtt és azért.

Beszéld meg vele és tisztázd le önmagadban is hogy kell egy kis idő önmagadra, mert ez legfőképp azért alakulhatott ki benned mert sülve-főve együtt vagytok.

Ez hosszútávon elviselhetetlenné is válhat. Egy kis külön töltött idő után pedig újra jobban fogjátok értékelni az együtt tölthető időt :) És pluszba fel is töltődtök.

2016. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem akkor jottek, amikor mar szakitanom kellett volna az akkori baratommal. Meg felevet egyutt voltunk, es utana viszont nagyon hirtelen szakitottam, es egyaltalan semmi nyomot nem hagyott bennem, pont ezek miatt az erzesek miatt.
2016. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem akarok vele szakítani szeretem. Csak olyan hirtelen történtek most a dolgok jóformán együtt élünk már összesen 1 -1,5 hét alatt....persze nem lenne gond az sem sőt idővel szeretném is de lehet ez hirtelen sok vagy nem is tudom....fura érzések kavarognak bennem pedig szeretem őt nagyon
2016. okt. 29. 13:17
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem véletlenül érzed magad furán, és el is árultad, hogy miért. Előfordulhat hogy túl gyorsan léptetek meg, és ha ez az érzés minimálisan is megvan benned, próbáld meg ezt megbeszélni vele, vagy esetleg a hozzád közelálló személyekkel, hogy ők mit tanácsolnak. De főleg add az ő tudtára is valahogy.
2016. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!