Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmem a szekrényajtóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem a szekrényajtóra kiragasztott egy listát a számára tökéletes nőről. Ezt hogy lehet lereagálni? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom a szeretet nem "pipák" kérdése. Végig olvastam. Minden pont igaz rám, de mégse látja a fától az erdőt. Mit lehet ilyenkor tenni?


Azt érzem ha ilyet kitesz akkor kevés vagyok. Nincs értelme maradni.


Még nem reagáltam le neki.

Hogy látjátok a szituációt?



2016. nov. 1. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
68%

Nálam pápá lenne.

Ha valaki le akar velem ülni megbeszélni, mi hiányzik neki a kapcsolatból és akar érte közösen tenni, az egy jó dolog. De ez, hogy így kitesz egy listát, az gáz

2016. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy kifejezetten a te tulajdonságaidból írt listát. De persze értem, hogy mi a problémád. Kérdezd meg tőle.
2016. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
36%
ba.zd ki ő téged irt le...és te nem látod a fától az erdőt..nehogy szakíts vele
2016. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Megkérdezted, miért tette ki?

Ha neked egy utalás arra, mit vár el, akkor tényleg jobb szakítani.

2016. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Hát ne már. Pont, hogy azt akarta ezzel kifejezni, hogy számára te vagy a tökéletes nő. Ne legyél már ilyen, ez kedvesség volt tőle :DDD 23/F
2016. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
40%
Meg kell tőle kérdezni, hogy miért tette ki a listát, illetve kinek, neked vagy az anyjának :)
2016. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
szerintem is csak téged írt le a papírra...
2016. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen kérdezd meg tőle!

Két opció lehet szerintem:

Üzenni akart vele.

A másik, hogy kedveskedésnek szánta, és össze írta milyennek lát.. ! ( minden pont igaz rád, neem !? ) :D

2016. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Most ezt én nem egészen értem...Azt írtad,hogy MINDEN PONT IGAZ RÁD...Akkormeg mi a problémád? Én a helyedben még a Holdat is rózsaszínűnek látnám ilyen esetben a boldogságtol...Te meg itt háborogsz...
2016. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ez egy felsorolás volt női tuajdonságokról. És a lista végén felkiáltó jellel, h egy hónapon belöl megtalálom.


Gyakorlatilag engem írt le, de mindezt másban akarja megtalálni.


Erre nem tudok mit reagálni.

2016. nov. 1. 11:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!