Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az iskolában aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az iskolában aki szerelmes belém de én csak a barátja akarok lenni! Mondtam is neki de nem tudja megérteni! Mit csináljak? 14/L (hasznos válaszokat kérek)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél mézet.
2010. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ebből semmi sem lesz. Amúgy fiu-lány barátságban az egyik fél mindig többet akar.
2010. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem érti meg? Arról nem tehet, ha szerelmes beléd. Ha te is voltál már szerelmes, tudod, hogy ezt az érzést nem lehet megszüntetni.

Magyarázd el kérlek még jobban, mire gondolsz azalatt, hogy nem érti meg, hogy tudjunk segíteni.

2010. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a barátságot. Egyébként a szerelem nem mentség arra, hogy ne fogjuk fel a visszautasítást.
2010. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát..az van hogy ez a fiú télleg nagyon aranyos de...én barátként ismertem meg és barátként tudom csak szeretni.

nem tudok úgy gondolni rá hogy ő a szerelmem vagy a pasim vagy stb...az hogy nem érti meg azt úgy értettem hogy mindig amikor msn-ezünk akkor mindig leírja hogy szeret és hogy kellek neki,de én hiába mondom neki hogy én csak barátilag szeretem....nem érti meg.

de én meg tudom hogy neki ez fáj(hogy én nem tudok többet érezni iránta)emiatt össze is veszett velem.

SEGÍTSÉG!!

2010. ápr. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!