Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szünet megöli a már haldokló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szünet megöli a már haldokló párkapcsolatot, vagy vissza lehet térni ugyan abba a kerékvágásba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A szünet az szakítás szépen mondva. Egy kiba.szott nagy fasz.ság. Egy kapcsolatot így nem lehet megjavítani. Csak keféltek egyet mással is aztán esetleg megpróbáljátok folytatni, de ugyanolyan trágyadomb lesz minden mint előtte. Ennyire ostobák lennétek?
2016. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ. Láttam már példát mindkettőre. (Szünet az nálam olyan szünet, hogy nem próbálok fel mást)

Mi a gond nálatok?

2016. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig erdemes a vegleges szakitas elott megprobalni szunetet tartani!! Szetkoltozni, alig vagy semennyit sem beszelni par hetig...... aztan meglatjatok hianyzik-e a masik es ha igen, akkor le lehet ulni megbeszelni a dolgokat :) Ha pedig ekkor is ugy latjatok, hogy nem, akkor meg szerintem konnyebb a szakitas, hiszen mar felig felkeszultetek ra. Remelem tudtam segiteni. 27/N
2016. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ilyen, hogy szünet nincs.. Ez egy szép szó a szakításra.. Akinek már ott tart a kapcsolata hogy elkell vonulnia a párjától gondolkozni rég rossz. Egy kapcsolatot együtt kell megoldani és megbeszélni. Minden kapcsolatom a szünet szóval ért véget .
2016. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a kerékvágás a kapcsolat további haldoklása - oda vissza lehet térni, bármikor.

Szünet meg az iskolában....

2016. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül öli meg van olyan is hogy pont ez hozza helyre a pàrkapcsolatot mert hiànyozni kezdenek egymàsnak és lehiggadnak és megbeszélik a problémàkat de ha ez nincs akkor semmi értelme a kapcsolatot folytatni!
2016. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor hülyeség a szünet ahol az egyik fêl laza és komolytalan és nem vàltoztatna az életén pl pia ,komolyabb melo csalàd ,gyerek stb akkor kapàsbol szakítàs !Na ott nincs szünet nincs is mit megbeszélni teljesen fölösleges egyszerűen nem érdemes erőfeszítéseket tenni !
2016. nov. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!