Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen nő?

Figyelt kérdés
ilyen nő is lehet szép külsöleg,vagy csak az pl átlagos lánnyokkal fordul elő hogy ha sexelnek pl ha van baratjuk azzal de nem kapnak ajandekot ,csak igy elvannak nem is követelnek semmit,de nem olyanok hogy egyböl agyba bujik a fiuval a barátjával,de jól esne azért hogy erezne hogy szereti vagy vonzo nőnek tartja stb.
2016. nov. 8. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek fuss neki mégegyszer. Teljességgel értelmezhetetlen az egész.
2016. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Mi van? :D
2016. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha használnál mondatvégi írásjelet, mert ez így csak egy összefosott szóhalmaz.
2016. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érteni.
2016. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Ennek tényleg fuss neki még egyszer, mert hiába olvastam el kétszer, nem sikerült megértenem, mit szeretnél.
2016. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg amúgy, hogy a kérdező azt akarja megtudni, hogy csak az átlagos lányok szexelnek úgy a barátjukkal, hogy nem kapnak / nem várnak el cserébe ajándékokat, vagy a szép lányok között is van-e ilyen? :DDD

(Nem csoda, hogy egy mondatot se bír összerakni.)

2016. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 jaaaa, îgy már értem, ebben az esetben a válasz egyértelműen igen!
2016. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
He? :D
2016. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Istenem...

Nem, nem minden szép nő egy anyagias olcsó r...c. Viszont az értelmesebbje ilyen penetráns módon író macskajancsit nagy ívben kerül...

2016. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy tud valaki ilyen igénytelenül írni?
2016. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!