Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve van párkapcsolatom. Egy ideje távkapcsolatban élünk, külföld miatt 3 hónapig is eltartott a távolléte.

Nem mondom, hogy bomba biztos volt a kapcsolatunk, de ha a nehézségeken túllendültünk, igen nagy szeretetben, megértésben, biztonságban voltunk együtt.

Együtt is éltünk a távkapcs előtt.


Sajnos a hosszú távolléte mindent megváltoztatott, kezdetben nagyon hiányzott, majd ez lényegében teljesen megszűnt. Mármint a hiánya.

Idő közben (nem vagyok rá büszke, nem is szeretném az ítélkezést hallgatni... :( ) de közelebb kerültem egy baráthoz. Aki iránt szerintem bőven többet érzek, mint kellene.

Kicsit úgy érzemm, hogy ahogy a párom iránt csökkent, úgy iránt erősödött a kötődésem.

A párom tud róla egyébként.


A barát, akihez közel kerültem, jellemileg nagyon más, mint én. De valamiért mégis vonz, hogy "majd én megszelidítem", persze ez nincs ennyire direkten megfogalmazódva, csak másba nem tudom skatulyázni ezt az egészet...

Nem tudom elképzelni, hogy vele családot tervezzek (jelenleg), de mégis elképesztően vonz. A párom meg sajnos nem hiányzik továbbra sem, nincs is kedvem vele megosztani a dolgaimat.

Nem tudom mitévő legyek, a párom elég megértő, próbál nekem segíteni, és nem erőltetni semmit, de egyszerűen sajnos nem tudok hozzá már úgy viszonyulni. Mintha elvágtak volna valamit...


Ti adnátok még egy esélyt az ezer éves kapcsolatotoknak? Vagy engedjek az érzéseknek a másik sráccal? Egyszerűen nem tudom...


2016. nov. 8. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt eléggé úgy tűnik, hogy már eldöntötted, ha nem így lenne még beszélgetnél normálisan a pároddal, ha nem osztod meg vele a dolgaidat, ő pedig igyekszik, akkor egy idő után lehet megunja, hogy futkos utánad, miközben másod után bámészkodsz.


24/F

2016. nov. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meddig lesz még távol?

Ha hamarosan hazajön, én már megvárnám azt, hogy vissza tud-e állni a régi kapcsolat.

2016. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nalatok szimplan a tavolsag megmutatta azt, amit a kozeleseg el tudott fedni, hogy koltoi legyek, tehat, hogy ez a kapcsolat mar nagyon nem jo iranyba ment, es mar maximum az a megszokas tartott ossze, hogy "ma is XY var otthon, mint tobb eve mindig. Szep es jo ez igy.". Legfokepp a sajat tapasztalataimbol kiindulva gondolom ezt, mert en magam is tavkapcsolatban elek kontinensnyi tavval, es a megismerkedesunk utan (amikor meg nem voltunk egyutt, de mar vilagosak voltak az erzelmek stb.) 7-8 honapig egyaltalan semmilyen feluleten nem erintkeztunk egymassal, de meg igy is, hogy abszolut remenytelennek ereztuk a helyzetet ennyi ido alatt sem tavolodtunk el egymastol, es o volt az, akivel meg akartam osztani a dolgaimat meg ugyis hogy feleve nem hallottam felole semmit. Szoval, amelyik kapcsolatot a tavolsag tonkre tudott tenni azzal nem a tavolsag miatt voltak problemak.
2016. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még 1 évig távol lesz, viszont már 1-2 hetente tudunk találkozni.

Egyszerűen leszoktam róla azt hiszem ha lehet így mondani.

2016. nov. 8. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha egyszeruen msgadba tisztaznad es helyreraknad a dolgokat nem pedig ket fel kozott orlodnel. Ne legy kapcsolatfuggo.Ha nem erzel parod irant semmit tenyleg akkor szakits vele.Legyel kicsit egyedul par honapot minimum es ha egyedul feldolgoztad a szakitast akkor kezdj vkivel uj kapcsolatot,de igy ahogy leirtad hulyeseg mar bocsi.8eves kapcsolatbol maris atlepni egy ujba,szerintem nem lenne szerencses.
2016. nov. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!