Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja a nő hogy menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a nő hogy menjek csajozni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kicsit rossz passzban voltunk egymás felé.Egyszer mondta nekem hogy menjek csajozni, de közben látom rajta hogy féltékeny.

Így akarna próbára tenni hogy mennyire tenném meg?


2016. nov. 9. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hülye játszma. Ne menj bele a vitába vele erről, hanem állítsd le gyorsan és határozottan
2016. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy próbára tesz, vagy neki is van valakije és /vagy azt akarja hogy találj már valaki mást és őt hagyd már békén. Egyik sem túl jó. Vagy látja rajtad hogy már unod őt és bármennyire fáj azt hiszi ez majd boldoggá tesz?
2016. nov. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha igy van hogy velem nem akarja akkor miért velem fekszik le?

Én lakom ő nála és ha úgy van akkor kiadja az utam.Amikor volt ideje kettőnkre is akkor ő volt aki kezdeményezett második körben is.Sajnos sokat dolgozik nehéz vele szót érteni főleg ha fáradt szerencsére ezt ő is tudja.

2016. nov. 9. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, csak tesztel, játszmázik! Be ne dőlj!


Persze azért jó lenne a dolgok mélyére látni.

Mert azt is írtad hogy közben nagyon féltékeny.

Az én eddigi életemben csak és kizárólag akkor voltak féltékenyek a nők, amikor épp nekik volt vaj a fülük mögött :-)

2016. nov. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!