Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyám meglátott a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyám meglátott a barátommal és azóta nem áll velem szóba! De nem hajlandó meghallgatni sem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyád valami középkori maradvány?Majd csak megszólal ha megunja a hallgatást,minek idegeled magad?
2010. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy?
2010. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

őszinte, legjobb tanács: szard le anyádat. vegye tudomásul hogy van pasid. lehet hogy féltékeny, NEM VICC!

Ne foglalkozz vele. Semmi rosszat nem csináltál, bármennyire próbálná veled elhitetni!! Persze nem akar majd veled szóba állni, de NE FOGLALKOZZ VELE. Saját életed van, és igencsak elkúrhatod ha rá hallgatsz csak azért mert az anyád!!

2010. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

mond neki hogy szakitottál a barátoddal mert látod hogy bántja a dolog , hogy fiuval voltál. és összejöttél egy időssebb lánnyal.

nem hinném hogy szó nélkül birná.

talán ő nem csinált olyat mint te? nem hinném.

2010. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szex közben látott meg?

Lehet, hogy épp olyat csináltatok, ami nem fért bele az ő szexről alkotott képébe, és most te az ördögtől való vagy.

Na szóval, mit csináltatok?

2010. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
FOntos az is hogy hány éves. mert ha 11 akkor talán érthető xD
2010. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mármint te hány éves vagy xD meg az anyád is :D


ezek fontos részletek

2010. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátodnak mekkora, és apádnak mekkora? Ezek fontos részletek. Megmagyarázhatják anyád meghökkent hallgatását. :D

Ne hagyd őket kettesben! :D

2010. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így!

Szintén nem szólt hozzám anyám, sőt tetette a megtört mártírt mintha ő lenne az a szüzesség amit eldobtam (persze nem akkor amikor látott:)).

Később beláttam hogy ő is ugyanilyen kínosan érzi magát emiatt mint én. Ezért is a hallgatás szünet, nehéz ezt biztos egy lányos anyának lereagálni.

Legjobb úgy tenni mintha minden normális lenne, néha viccelődni hogy oldódjon a feszültség. Később majd el is lehet beszélgetni vele erről ha nyit rá, esetleg beszámol majd az ő első élményéről.

Aztán majd nem győzöd hallgatni...:/

szóval nyugi

2010. ápr. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2010. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!