Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódonom kellene emiatt?

Figyelt kérdés
A párom telefonján görgettem az egyik közösségi média oldalon. És amikor rá akartam keresni egy névre, előjött egy lista, hogy ő kikre keresett rá. A második név az exe volt. Tudom, hogy már eddig sem szabadott volna elmennem, de tudnom kellett, hányszor. Havi 1-2 alkalommal, de csak a múlt héten kétszer nézte meg a csaj profilját. Szerintetek aggódnom kellene? Mert ő állítja, régen lezárta a dolgot, de láthatóan hazudott, hiszen érdekli, mi van a csajjal. Mi a teendő ilyen esetben?
2016. nov. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi teendőd nincs.
2016. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele!
2016. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
70%

Mi a francnak nyúlkálsz a másik telójában??? Neked nincs, vagy mi a szösz...


De, igen aggódnod kéne, mert ez a kapcsolat halott... Nem bízol benne...

2016. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor rákeresek ismerősökre, férfikre-nőkre unalmamban, minél frissebb ismeretség, annál gyakrabban, nem jelent semmit. Hogy a fejecskédben meg mennyi problémát kreálsz, csak fantáziádon múlik, csak előtte gondold végig, hogy tényleg annyira gondtalan-unalmas az életed, hogy megpróbálj drámát belevinni.
2016. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Néha így random rákeresek múltbéli emberekre. Csajokra is. Barátságokra, exekre. Csak mert úgy hirtelen eszembe jut, mi lehet velük. Múltkor egy volt főnökömre kerestem rá. Sem leszbikus nem vagyok, sem az exeim nem szeretem már.
2016. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Am azt nem értem hogy minek keresgél az exére én akkor kerestem rà mikor még érdekelt !Sztem beszélj vele ha zavartan reagàl meg magyaràzkodni kezd akkor sztem a keresgélések mögött van vmi !De ne tàmadd le mer ezzel csak rontasz a helyzeten!
2016. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog, hogy ezt nem fogja elfelejteni. Olyan ez, mintha két papírlapot összeragasztanánk, és utána szétszednénk, mindkettő sérülni fog...

Ő is "sérülhetett", mégha tudat alatt nem is próbál erről tudomást venni.

Egyébként te nem szoktál sose más fiú(k)ra rákeresni, hogy pl. mi van a régi osztálytársaddal, vagy teszem azt első szerelemeddel?

2016. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!