Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri folytatni?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy párom már nem egyszer vert át és tesztelt le engem, hogy szeretem-e őt. Már majdnem szakítás volt, csak az albérletet nem tudjuk hipp-hopp felmondani. Szerintetek megéri folytatni?
2016. nov. 26. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem lennék olyan emberrel aki átvert. Az, hogy letesztelt.. miben tesztel? Hűségben? Ha hűséges vagyok, bármikor tesztelhet, engem nem zavar. Inkább csak "megmosolygom", hogy éppen milyen kreatív lesz, hogy hogy fog letesztelni.

Itt -részemről- az átverés a hiba.

2016. nov. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azért nem érdemes együtt maradni,mert nem lehet az albérletet rögtön felmondani. Ha engem átvert volna nem maradnék vele
2016. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az állandó tesztelgetés 0 bizalmat tükröz. Úgy meg nem igazán érdemes sokáig együtt maradnotok.
2016. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazat adok mindenkinek, csak hát a lakbér plusz kaució meg minden. Szerződés van, börtönbe meg nem akarok kerülni. Aranyos lehet hogy ha kreativitás van benne, de nem az a helyzet sajnos.
2016. nov. 26. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Folyton hazudik neked és betegesen féltékeny? Itt már nincs kérdés. Ha még érzel is iránta vmit, jól gondold át, szükséged van-e arra, hogy folyton nyomozgasson utánad, kutakodjon a telefonodban, az emailjeidben, a facebookodon... ehhez meg még jön az átverés... Amint lehet, költözz el, de nagyon vigyázz, nehogy a vesztét érezve gyorsan teherbe essen.
2016. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:

Egy szerződés felmondása nem jár börtönbüntetéssel, de az más kérdés.

Ez a tesztelgetés nagyfokú idiotizmus, az is hazugság, az is, ah átver... szóval: nem éri meg folytatni.

Ez nem kapcsolat.

2016. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem tudnánk kifizetni a fennmaradó lakbért, azért kerülnék börtönbe. :/ Most viszont bemakacsoltam magam, ha nem fog dolgozni, akkor vége és hiába vesz nekem bármit karácsonyra, nem fogom elfogadni. Szüleimre haragszom a leginkább, mert az ő pártját fogják...
2016. nov. 27. 13:58
 8/9 omba ***** válasza:

És még csak nem is dolgozik? :O

Érdekes szüleid vannak, - de ők tudják, hogy átver, ellenőrizget?

De mindegy: a párkapcsolat az két ember ügye.

2016. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik mindent, először az ő pártját fogták, aztán rájöttek hogy nekem is igazam van sok mindenben :( Elvileg intézi a munkát, de csak akkor hiszem el hogy ha a pénzt hozza.... Ajándékot meg nem fogok tőle elfogadni karácsonyra, majd magamnak megkeresem rá a pénzt....
2016. nov. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!